Clenbuterol ve Kramp

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Square tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    İlk hafta 1 tane kullanıyodum antremandan önce sıkıntı yoktu 2. hafta sabah 1 antremandan önce 1 yaptım 2 kere ayağıma kramp girdi başına gelen varmı potasyum falanmı almam lazım dışarıdan vitaminmi almalıyım ?

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Titreme, kramp gibi şeyler zaten Clanbuterol'ün yan etkisi olarak biliniyor.

Tabi profil resminden anladığım kadarı ile çok profesyonel birine benzemiyorsun, bence çok iyi bir seçim değil Clenbuterol kullanmak, hiç değilse Ventolin kullan.

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    O resmim biraz eski 1 yıl olcak ama genede profesyonelim diyemem sadece yaza hazırlık bilirsiniz bunada başladım bi kere kramp girmemesi için ne yapmak lazım onu düşünüyorum

4. entelijans01

entelijans01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

35 gün clen+çok sıkı diyet+haftada en az 5 gün spor. Sonuç bu arkadaşlar.
    bel:86/82
    kilo:77-72
    boy:175

5. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    antrenmanda daha uzun ısınma yapmak, vücut ısını çok düşürmemek, biraz tuz ve mineral (sebze meyve) + su alımını arttırmaktan başka çaren yok. ekstradan multivitamin ise bence iyi olur...

Bence biraz daha uzun sürece yayarak da aynı sonucu alabilirdin, neyse olmuş bitmiş artık.
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mayıs 2016 ---
    antrenmanda daha uzun ısınma yapmak, vücut ısını çok düşürmemek, biraz tuz ve mineral (potasyum, magnezyum vs) (sebze meyve) + su alımını arttırmaktan başka çaren yok. ekstradan multivitamin ise bence iyi olur...

Bence biraz daha uzun sürece yayarak da aynı sonucu alabilirdin, neyse olmuş bitmiş artık.

Son düzenleme: 6 Mayıs 2016
  6. erenmrt

erenmrt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    clen kullanımın ne miktardaydı, günlük kaç mg? piramit şeklinde arttırarak mı kullandın yoksa sabit bir dozajda mı?
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Mayıs 2016 ---
    clen kullanımın ne miktardaydı, günlük kaç mg? piramit şeklinde arttırarak mı kullandın yoksa sabit bir dozajda mı?

7. entelijans01

entelijans01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Balkan 40 mcg kullandım. İlk 4 gün 1 sonraki 4 gün 2 sonraki 5 gün 3 sonra 2 ve 1 şeklinde bitirdim. 1 Hafta ara verdim sonra aynı döngü tekrar ve komple bitti.

Yalnız ne bir etkisini ne de yan etkisini gördüm ilacın hiçbir şey anlamadım. Pek işe yaradığını da söyleyemem çünkü hiçbir şey hissetmedim. Varsa da %3 etki etmiştir.

8. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Boşverin clen falan profesyonel olmayanların kullacağı türden basit bi ilaç değildir clenbuterol. Sıkı diyet ve egzersizle yakılabilir o yağlar. Tamamen doğal şekilde 30 kilo verip üstüne şimdi bu haldeysem herkes yapabilir..

9. erenmrt

erenmrt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    35 günlük değişim için "etki görmedim" diyemezsin, fotolar etki gördüğünü söylüyor. yağ kaybının yanında kas da almışsın

10. entelijans01

entelijans01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Eğer işe yaradıysa clen "inanılmaz bir mucize" diyebilirim rahatlıkla:) Hiç belli etmeden bu kadar etkilemesi inanılmaz bir olay bana göre.

11. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Cleni bu kadar kolay kestirip atmanız yanlış

12. erenmrt

erenmrt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    etki konusunda birbirimizi yanlış anladık diye düşünüyorum. benim bahsettiğim etki foto daki görüntü. diğer hissedilen etkiler kalp atım hızı-ellerde titreme-aşırı terleme-enerji-uykusuzluk senin bahsettiğin etkiler bunlar olsa gerek.

13. entelijans01

entelijans01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet... hiçbir etki-yan etki hissetmeksizin böyle bir gelişim kaydetmek bana olanaksız geliyor.

Sayfayı Paylaş