Clenbuterol kullanabilir miyim?

Konusu 'Steroid Günlüğü' forumundadır ve mucobey tarafından 20 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. mucobey

mucobey Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,boy 1.80 kilo 103,resimde göreceğiniz üzere yağ oranım tahminen yüzde 27-28.
    Kalp atış hızım dinlenme esnasında 70,ağırlık antrenmanında 130-140 arası,yüksek tempoli hiit cardio esnasında bi kez 160 gördüm ama daha üstüne hiç çıkmadım.
    Günde 1900-2000 kcal ile beslenip 2 günde bir ağırlık ve cardio yapıp bir türlü kilo veremiyorum.(150 gr protein içerir)
    Supplement olarak Cla,L carnitine ve max dozda Hardline burner kullanıyorum ama burner dahil hiçbirinin ne etkisini ne yan etkisini görüyorum.
    Kilo veremedikçe de antrenman ve diyet motivasyonunu neredeyse tamamen kaybetmek üzereyim.
    Artık yağ yakamamaktan bıktım,sizce clen kullansam yağ yakabilir miyim,yoksa benim fiziğimdeki insan için anlamsız bir risk mi olur?

Ekli Dosyalar:

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    53
    clen sende olmaz. kullanma.

3. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    419
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Beslenmeni gözden geçir, aldığın karbonhidratları düşük glisemik indeksli olanlardan seç ve aşırıya kaçma.Maksimum öğünün %50 si karbo olsun.Düşürebiliyorsan daha da iyi olur...
    Clenbuterolün etkisi uzun ve seçiciliği fazla iyi değil.Onun yerine ventolin tablet kullanabilirsin.Piramit şeklinde arttırabilirsin...İlk 3 gün yarım tabletle başlayıp maksimum 3 tablete kadar çıkabilirsin.iki tablet ideal etki veriyor, yükseltmesen daha iyi olur.Spor öncesi ve aç olarak kullanmaya gayret et.Yanına 2-3 gram l karnitin ve günde 3 defa 1000 mg cla muhakkak al.Bir iki ay içinde düzgün çalışırsan ve beslenmeni düzgün tutarsan gayette iyi kilo kaybın olur.Su içmeyi ihmal etme bol bol su iç...
    Kilo verememenin bir çok sebebi var.İnsülin direncinden düşük troidlere veya vitamin-mineral eksikliğine kadar nedenleri var.Bunları testlerle anlayıp eksiklikleri gidermek gerekir yoksa kilo verme amacına ulaşamayabilirsin.

4. yılmazgüney0

yılmazgüney0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ramazan ayında nasıl kilo veremiyorsunuz ki

5. burak7831

burak7831 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bu iş sabır işidir, burner felan etkisi çok olmaz sadece baklava yiyerek bile kilo verebilirsin evet bu doğru birşey, sadece günlük alacağın kalorinin 300-500-700 altına düşmelisin kardioyu abartma kas kaybı yaşarsın body yap, cardio yap zaten sonuç zamanla olur beslenmene dikkat et protein,karbonhidrat almayı unutma ki hem kilo ver hemde kas kazan, o internette gördüğün 2 ayda 3 ayda vucüt yapma olayları yalan pazarlama işi onlar, bu sporda 6. ayda yağlar gitmeye başlar kaslar gözüküyor 8-10. aylarda kaslı vucüdüm var diyebilirsin sadece sabretmen lazım, nabzını etkileyen şey burner felan kullandığın supplementler olabilir o konuda pek bilgim yok.

6. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Sen önce günde 3 kg kola tüketmeyi bitir. Daha sonra clen'leri düşünürsün.

Ahmett2001 ve yılmazgüney0 bunu beğendi.
  7. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    53
    bir çok insan veremez aslında. sahur vaktinde çoğu insan ağır besleniyor. depolama mantığından bahsediyorum. sonrasında yatıp uyuyor. bütün gün susuz kalıyor. iftarda ise bütün günün acısını çıkartıyor ve üstüne tatlı çay falan derken saat epey geçiyor. yani oruç tutmak kilo verdirir diye bir şey yok.

metinav bunu beğendi.
  8. yılmazgüney0

yılmazgüney0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Gereğinden fazla kalori alınırsa, yediklerine dikkat etmeyip patlayana kadar yenilirse tabii ki verilemez.

9. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    53
    onunla alakası yok. git araştır bak.

10. yılmazgüney0

yılmazgüney0 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    O zaman cips kola diyetine devamkee

11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    53
    dewamke lafını bırakanlar daha iyi verim alıyor.

12. İlaay

İlaay Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Mayıs 2020 ---
    Kullanmıştım çok çarpıntı yaptı korktım bıraktım.

Sayfayı Paylaş