Clenbuterol + Hydroxcut olurmu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sie tarafından 26 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. sie

sie Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bu 2 sini aynı anda kullansam daha iyi olurmu veya Clen+L-Carnitine veya 3 ünü birden kullansam ? hangi ikisi daha iyi etki yapar? tşk

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    clen bildigim kadariyla verimli bir deri alti su atici ama bildigim kadariyla steroid klasmaninda yer aliyor ve kullanmayi gercekten bilmek lazim.. salonda calisan bi abimiz var tr de cokca 1. ligi ve balkan sampiyonluguna sahip o bile yarismadan once definasyon icin kullanmis 1 2 kere.. yani sadece kilo vermek amacli kullanilmamali diye dusunuyorum varsin olsun 1 ay gec olsun sen cuts diyet ve guzel idmanlarla devam et :)

3. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Clen bi su atıcı yada steroid değildir.Clen Efedrin Ventolin beta 2 receptor agonist grubu astım hastalığı tedavisinde kullanılan ilac grubudur. Kullanımını dozajını detayını bilmeyen tecrubesiz insanların kullanması sakıncalı basit bi ilac değil.

Clen kalbe zaten çok yüklenen bi ilac Hydroxcut ile tavsiye etmiyorum clen kullanmanı zaten tavsiye etmiyorum. L carnitin ve Hydroxcut ı kullanabilirsin beraber.

4. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Clenbuterol astım ilacı bunu zaten biliyor olmalısın.
    Türkiye'de eczanelerde satılmıyor kaçak olarak balkan pharma gibi firmaların ürünleri getiriliyor.
    Hocan çok pahalıya satıyor.
    Ama fiyatı boşver.
    Clenbuterol uzun salınımlı kana geç karşır ve geç çıkar buda kalp kapakcıklarına diğerlerine göre daha fazla zarar verir.
    Clenbuterol yerine eczaneden ventolin al 4 mg 100 tablet 7-9 lira.
    Aradaki farkları söyliyeyim.
    Aynı etki.
    Daha az yan etki.
    Daha ucuz ve eczaneden 1.elden alıyon yani daha güvenli.
    Hocan kar etmeye bakar sadece.
    1.gün 4 mg(1 tablet)
    2.gün 8 mg
    3.gün 12 mg
    4.gün 16 mg
    ve devamında 12-16 mg arası 3 ay devam sonra ara ver çünki ilaç yapısı gereği
    vucut alışır ve etkisi %50 düşer.
    Astım ilaçları evet metabolizmayı hızlandırıp yağ yakımını hızlandırır ama kalp kapakcıklarına zarar verir.
    Ben sadece sana öneri veriyorum yap demiyorum herhangibir mesuliyet kabul etmem.
    Ama kullandımmı ?
    Evet kullandım.
    Hepsinden uzak durmanı öneririm ama eğer illa kullanıcam diyorsan özellikle efedrinden sonrada clenbuteroldan uzak dur.
    Ayrıca hocanın sattığı clenbuterol markasını söylermisin. (alıntıdır)

10dk evel okuma fırsatım oldu ventolinde kalp kapakçıklarına zararlıymış öyle yazıyordu bana kalırsa L-carnitine ile devam et saglıgını bozma,

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...cut-zararlari-nedeniyle-toplaniyor-20262.html bu link ise hydroxcut un karaciger saglıgını tehtidiyle ilgili bizim sitemizde olan bir yazı yazanın eline saglık senin dikkatinden kaçmış sanırım herneyse sana tavsiyem L-carnitine ve tabana kuvvet koşman bunlara bulaşma kanımca kötü sonuçlar dogurabilir..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:18 ----------

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...cut-zararlari-nedeniyle-toplaniyor-20262.html bu ana başlık

5. aesthetics

aesthetics Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogremci
    ben 2 sinde bircok kez daha once kullandim..2sini beraber dozajlarni asmadigin surece kullanabilrsn ama ben olsam clenbuterol elimde varken hydroxycut a bosuna para bile odemezdim, cunku gercekten yag yakicilari fiyatlarina gore etkisiz buluyorum iclerindeki zaten basit seyler caffeine, kirmizi biber ,yesilcay vs.. metabolzmanin biraz hizlanmasindan baska bir etki gormessin..2sini bir beraber kullancaksan hydroxycutin arkasina gunluk dozaji yazmaktadir, clenbuterol ise ben 6 tablete kadar cikiyordum piramit seklinde dozaji yukselt ve ayni sekilde dusur ayrica 3 haftayi gecmemeni tavsiye ederm cunku arkadaslrn dedigi gbi vucut tepkisini dusuruyor..iyi calismalar..

6. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    Bu clenbuterol kullanımını piramit şeklinde yapıyoruz sanırım bilen birisi varsa onu yazarsa iyi olur arkadaşımız için. Birde senin sorduğun soruya gelirsek aesthetics arkadaşımızında dediği gibi hydroxycut ın içindekiler belli clenbuterolü dozunda iyi bi şekilde kullan yanında diyetinle birlikte spor ile iyi sonuçlar alırsın. illa yanına birşey eklemen gerekirse bu universal markasının carnitech diye bi lcarnitin sınıfı ürünü var. Ben kullandım gerçekten süper bi ürün antrenman öncesi ve sonrası kullanım miktarına göre ondan kullan clen ile aşamayacağın zorluk yok :) spor ve diyetini de unutma !

7. sie

sie Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    hocam demiyor yaw hocam hiç bişey kullanma diyor

100kg basladım spora 3 ay oldu suan 83 falanım artık bişeler kullanmak istiorum
    karın kaslarımı calıstırıyorum 1 aydır falan elimle hissediyorum ama önünde çok kalın yag tabakası var 1 cm falan kaslar gözükmüyor bide göğüsle sırtta yağlar var onlar için clenbuterol + carnitine iyi olmazmı clen yağları yakar carnitinde yardımcı olur (heralde parcalanan yağları mitokondriyemi taşıyodu neydi)

clen+ hydro 2 side termojenik oldugu için kalbimi elime almak istemiyorum heralde öyle bi etki yapar diye düşünüyodum ama önerenler olmuş

8. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    arkadaşım clenbuterol stereoid türevi bir ilaçtır kesinlikle senin tecrübende biri kullanmamalıdır.

senin seivnyede birisi
    günde 1 kardiyo 1 body idmanı yapıyorsan
    günlük kgx2gr karb kgx2gr protein kgx0,8gramlık bir diyet uygulamalısın.

sabah kardiyo imkanı yoksa karbonhidrat 1-1,5 arasına çekilmelidir.

supplement olarak

3-6.ay arası sadece l-carnitin cardiodan önce 1,5gram ve her öğünle cla yeterlidir.

hydroxycut için bile çok erken..

9. Akhaten

Akhaten Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    steroidler hangi ek besinle kombine olur diye soruyorsan zaten hiç bulaşma bu işe

10. ert34

ert34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    clenbuterol, hydroxcut , lipo6, ventolin , tromel bunların hepsini kullandım hiçbirinin ne etkisini nede yan etkisini görmedim ancak ilginçtir greyfurt benim nabzımı acayip yükseltiyor konuya hakim arkadaşlardan yorum bekliyorum ( konu kirliliği olmasın diye buraya yazdım )

11. lupelius

lupelius Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir
    Hydroxycut bile zararlı bir ürün sayılırken clen kullanmayı hele bir de ikisini bir arada kullanmayı düşünmemelisin bile. İyi bir diyet, sıkı bir kardiyo ve dinlenmeyle yavaş yavaş ama daha etkili bir sonuç alırsın hem daha kalıcı olur seni çok daha fazla tatmin eder. Hem cebine hem de sağlığına zarar verme, bence kullanacaksan sadece dozajı aşmadan hydroxycut kullan.

12. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanılır kullanılmasına ama çok yorarsın kalibini gerek yok dönem dönem kullanmanı öneririm.

13. s3lcukv1p

s3lcukv1p Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Bursa
    clenbuterol kullanmış birisi olarak söyleyeyim; etkisi güzel tabii yanında diyette yapıyorum. ama yan etkileri de var. bende olan tek yan etkisi kalp çarpıntısı. özellikle gece yatakteyken kalbimin çarptığını hissediyorum. sizlere tavsiyem bu ilacı 2-3 hafatadaan sonra kullanmayın çünkü etkisini yitiriyor ilk hafta hakikaten etkisini hissediyosunuz 2. hafta biraz daha 3. hafta neredeyse hiç gibi bişey.. benim kullanım şeklim ilk 4 hafta on 1 hafta off su anda tekrar başladım 2. haftadayım. fakat 3 haftada bitirmeyi planlıyorum çünkü 4. haftada hiç etkisini hissetmedim. boşuna kalbe yükleniyoruz yani. kilo kaybım ise şimdiye kadara yaklaşık bi 7-8 kg oldu.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2013 ---
    bu da spora ilk başladığım halim biraz yağlı bulktum :D bayağı bi ara vermiştim. ilk foto ile sonraki foto arasında 12-13 kg var. ilk 3 hafta clensiz yaklaşık 3 4 kilo vermiştim..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Aralık 2013
  14. tamer aksu

tamer aksu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness eğitmeni
    Yer:
    bahçelievler
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Aralık 2013 ---
    yarışma yapıcaksan son 1-2 ay clenbiterol kullan diğer zamanlarda kalp ritmini bozuyor onun yerine CLA+CARNİTİNE+TERMOJENİK kombinesi yapmalısın

15. Emporio

Emporio Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Clenbuterol bende kullanmayi dusunuyordum fakat piramit olayini kimse anlatmadi. Off gunde kullanacazmi kullanmicazmi soyleyecek birini bulamadim. Before after foto yapan kullanicilarjni bulamadim bu yuzden almadim

16. umcho89

umcho89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Clenbuterol nerde ventolin nerde ikisinin etkisi aynı degil clen uçurur adamı ventolinde yan etki gormessin bende boyle oldu. Kişiden kişiye degişiyormu bilmiyorum

17. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Ya clen tek piramit yapın
    Ya efedrin kahve yapın
    Yada cla + lcarnitine kullanin(benim tavsiyem özellikle kış icin cla kullanımı)
    Farmakolojiyi kapsayan hiçbir ürünü başka bir ürünle desteklemeyin,clen zaten genellikle elleri titretir yada nefesi zorlar Tasikardi yapar yan etkileri yasatir yani yukselttikce

Sayfayı Paylaş