ClenButerol ETKİSİ !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hakan2762 tarafından 5 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hakan2762

hakan2762 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, Ben hakan 109 kg idim clenbuterol ilacini keşfettim ve aldım daha 3 gündür kullanıyorum ve 3 günde 2 kg yağ yaktım tabikide Cardio ve diyet yapıyorum sizce nassıl ? EĞER clenbuterol HAKKINDA BİRŞEY MERAK EDİYORSANIZ SORA BİLİRSİNİZ.

2. taner12xx

taner12xx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam 3 günde 2 kilo yağ yaktım diye bir şey yok haberin olsun.
    kullandıgın ilaç bronşları açtıgı için nabzın yükseliyor buda otomatikmen terletiyor yani yağ yakımını hızlandırıyorda
    hiç yan etkilerine baktınız mı? ve yan etkileri olma olasılıgı cok yüksek
    Kalp krizi , Kalpte büyüme vs. türü şeyler
    zamanında bende kullandım fakat bu tür şeylere medet umarak spor yaparsaniz bir sonuç alamazsınız.
    109 kilo bir adama clen falza bir işe yarıyacagını zannetmiyorum
    bari clen + winstrol + oxan kürüne girin bi işe yarasin.

3. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    kardeş steroidlerde master yaptım 2. clen su atar bide nabzı yükseltir yağ yakımı kalori olayıdır en büyük yağ yakıcı dnp dir ne yerseniz yiyin enerji olmaz vucut ısısı yükselir ama ölümcüldür yani siz 1 mg fazla vy az alın dnp yi ölürsünüz clen ise kalp kapakçıklarına zarar verir bide clen ve t3 gibileri kişi %6 yağ oanında olup bunu %5 e düşürmek için vs kullanır zaten sizin kilonuz çok fazla normal diyet size yeterlidir tabi sizin kararınız bu clen kürüde nasıl kullanılır biliyorsunuzdur umarım kahve içmeyin sakın

4. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Merhaba, clenbuterol hakkında merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz demişsiniz. Siz bu konuda çok bilgili birine benziyorsunuz(!) müsaadenizle size soru sormak istiyorum.
    1- Clenbuterolün, anjiyotensin dönüştürücü enzimler, beta blokörleri, anjiyotensin 2 inhibitörleri ve aldosteron antagonistleri ile birlikte alımı durumunda ne olur?
    2- Clenbuterol doku bağlayıcı etkisini nasıl gerçekleştirir?
    3- Clenbuterolün kas fiberleri üzerindeki etkisi nasıldır?
    4- Clenbuterolün kısa süreli kullanımında görülen yan etkiler nelerdir?
    Clenin yan etkilerinden bahsedip bari winstrol+oxan kürüne gir demişsin. Merak ettiğim için soruyorum, şaka mısın?!

Sayfayı Paylaş