Clenbuterol aldım sizce sahte mi

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve Ali Talha tarafından 5 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Ali Talha

Ali Talha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    8E65EB89-4006-4408-B390-6151F0FCA1D9.jpeg 8E65EB89-4006-4408-B390-6151F0FCA1D9.jpeg 8E84EF15-A5FC-474D-99D1-72697444DEAA.jpeg 2BAA980C-37CB-4494-96F0-E40C78907C07.jpeg Selam herkese clenbuterol sopharma 0.02 ürünü aldım bugun ilk defa başladım spordan yarım saat önce 1 tablet kullandım ( gün geçtikçe arttırıcam piramit şeklinde) yan etkileri daha sonradan mı göstermeye başlar yoksa ilk günden göstermi gerekiyor muydu 1 tablette

2. Coloradolu

Coloradolu Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Denver
    Dostum bence sen bu ilacı ne için kullandığını yazmamışsın ama gene de kullanma. Biraz google da araştırma yaparsan neden olduğunu anlarsın. Ayrıca bir ilaç yan etki göstermek zorunda diye bir şey yok. Adı üstünde YAN etki.

Wikipedia’dan...

Clenbuterol, marketed as Dilaterol, Spiropent, Ventipulmin, is a sympathomimetic amine used by sufferers of breathing disorders as a decongestant and bronchodilator. People with chronic breathing disorders such as asthma use this as a bronchodilator to make breathing easier.

Güç aşkı ve Ali Talha bunu beğendi.
  3. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    kalbinde çarpıntı hissettiğin an bırak ilacı kullanmayı sana nacizane tavsiyem...Bu ilacı günde 2 den fazla alma , pramit tavsiye etmiyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Şubat 2019 ---
    Kardeş internette araştırma yaptım diyorsun illaki görmüşsündür , bu ilaç bir steroid değildir ileri seviye astım hastalarının kullandığı bronşları ve nefesi açan bir ilaçtır, vücut ısısını %10 civarında artırır , termojeniktir , vücuda daha kaliteli oksijen çekimini sağlar. Metabolik hızı artırır ve yağ yakımında faydalıdır... Dediğin gibi yan etkileri varmı Eee bakkaldan aldığımız ağrı kesicilerde bile var. İnsan kendi vücudunu takip etmeli yan etki gördüğü an kesmeli.

Son düzenleme: 5 Şubat 2019
  4. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ağrı kesicinin de yan etkisi var deyip aynı tasa koymak... Evet bu bir steroid değil bir ilaç. Adı üstünde hastalık tedavisi için üretilen ama çoğu sporcunun amacı dışında kullandığı ilaç. Nasıl ki öksürük yokken balgam ilacı almıyorsun, ileri seviyede astım değilsen bu tarz ilaçlardan uzak durmakta fayda var. Çarpıntı düşündüğünüz kadar basit bir yan etki değil.
    En azından uyku ve beslenmeyi düzene sokamıyorsan bu ilaçların etkisi geçici olur.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coloradolu bunu beğendi.
  5. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    adam clen sahte mi diye sormuş herkes clen şöyle yapar böyle yapar diye başlamış. illaki googla clen yazdımı bir sürü yazı çıkar karşına. dostum clen bulgaristanda kutusu 10 liraya satılan bir ilaç bu nedenle sahtesini yapmaya değmeyecek kadar ucuz. ama burda maliyetini bilmeyenlere iteliyolar. onun dışında clen 1.bir 2.gün. 2 3.gün 4.gün 4 şekilde düzenlenir ve sonraki günler 4 tablet içilebilir 4-6 hafta sonra ara vermek gerekir en az 2-3 hafta cünkü reseptörler dolar... daha yüksek dozlara cıkmak tamamen senin riskin ama günde 4 tableti ben geçmiyorum birde akşam 6 dan sonra alma uykusuzluk yapabilir.

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    orjinalliğini teyit etmek için bir kodu olması lazım kodla kontrol ediliyor genelde ilaçlar

7. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    bulgaristanda etin kilosuda 5 tl ne yapalım şimdi :)

8. Kagank34

Kagank34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bir tanesin tadına bakın şeker tarzın da bir tadı varsa kesinlikle sahtedir.

9. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    -ol le biten ilaçlar beta blokor ilaclardır (sarbuterol orbiterol vb). Astım hastalarında kullanılır sanırsam bu da o etkide ilac. Vücud damarlarını kasar bronslarını genişletir (astımlıların nefesini kolaylastırmak icin). Kalbe de etkisi var ama tam emin değilim hatırlayamadım. Yani benim bildiğim bana öğretilen kadarıyla sporcularla pek bi alakası yok.Ayrıca kontraendikasyonları var kullanacaksan dikkat et.

Sayfayı Paylaş