Clen+Hydro Lipo XT

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Selcuk1395 tarafından 23 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Selcuk1395

Selcuk1395 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaslar, Kafama takilan Bir kaç bisey var ve forumunuzu senelerdir inceliyorum fakat foruma uye olmak şimdi nasip oldu, 2014 yilinda 128KG 1.78 boy ile bu işe basladim fakat Personel Trainer'imle birlikte cok ozel bir diyet ve Hydroxycut Hard Core elite l carnite ikilisi ve isolate protein ile yaklasik 6 ay içerisinde duzgun bir vucuda ulaştim (95kg) vucudum iri kemikli oldugu için 95 kg vucudumda abest durmuyordu konuya geceyim uzatmadan, 2017 ekim ayinda askere gitdim fakat askere gitmeden önce çok saglam bir diyet ve yine animal cut ve stak ile birlikte takviye ederek 88kglara dustum cok yogun bir antraman duzeyim vardi Askere giddikden sonra spor yapma imkani bulamadim, Çok uzattim biliyorum :D 15 ay askerlik suremde Tekrardan 110Kg ya yukseldim bel ve karin bolgem Asiri derecede yaglandi, Tekrar salona basladim suan ama Eski sistemlerden cok uzak oldugum icin kilo veremiyorum, elimde USN marka hydro Lipo XT diye bir ilac var onu kullaniyorum Yanina Arbuterolmu(Ventolin) ekleyeyim clenbuterolmu ekleyeyim bilemedim, Onerileriniz nelerdir? Ikisi bir kullanilirmi nasil kullanilir İstahimda bir turlu kapanmiyor. YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM. YASIM 23

2. Selcuk1395

Selcuk1395 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    . Konu guncel

3. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    597
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Salbutamol de clenbuterol de yasaklı maddeler ve riskleri mevcut. Benzer ilaçlar(beta 2 agonisti). İkisi de benzer olduğu için hangisini kullanmalıyım sorusu bence mantıklı değil. İkisini de kullanmasan daha iyi :)

4. Selcuk1395

Selcuk1395 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öneriniz nedir?, Clen ve ventolin arasinda Riskler degiskenlik gosterebiliyormus daha once cleni kullandm ama yan etkilerini kaldiramadigim icin biraktim pek bir faydasinida gormedim bu metobolizma cok ilac gordu oyuzden suan yalniz basina biseyler yapamiyor chormium picolnate da ictim daha Lipo xT ye takviye lazim ikisini bir ara da kullanabilecegim ilac lazim.

5. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    597
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Bahsettiğin iki ilaç da benzer. Albuterolun de yan etkilerini tolere etmekte zorlanabilirsin. Bir beslenme uzmanı olarak yalnızca iki ilacın da yasaklı olduğunu ve endikasyonu dışında kullanılmaması gerektiğini söyleyebilirim ve ilaç öneremem. Başarılar dilerim.

6. Selcuk1395

Selcuk1395 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkur ederim

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Daha öncede spor ile termojenik kullanarak kilo vermeyi ve yağ yakımını başarmışsın.Clen veya ventolin gibi hayatına oynayacak şeyler yerine yapabileceğin farklı şeyler var.İştahını kesecek olan herhangi bir beslenme programına daha doğrusu yağ yakımına uygun hazırlanmış diyete 21 gün boyunca düzenli makro ve mikro kalorilerine uyman.21 gün boyunca bu programlara uyarken sınanıyorsun, yani nasıl mı bianda 4000-5000 kalori alırken kalori açığı hedefine göre daha yüksek oluyor.4000kaloriden 3000e düşmek hatta 2500 e ve aşağılarına düşmek gibi buda senin söylediğin iştah olayı açlık hissi yaşatıyor bu zamnala geçiyor ilaç yerine bu 21 günü sıkı disiplinli geçersen o ilaçlara ihtiyacın kalmaz.Yinede elinde ki termojenik bitince 2 hafta off verip yağ yakıcılara, su atıcı(doğal kür maydonoz ve kirap sapı) + diyette zaten yeşil çay tarzı yağ yakımını etkileyen şeyler kullanıyorsundur bunların yanında animal cuts+bulabileceğin en iyi CLA ile sıkı bir 21 gün geçirirsen istediğin formu alabileceğini düşünüyorum.
    Dip not: Cuts bu kadar fiyat artmışken, tavsiyem maddi olarak yüksek bir fiyatta olsada sağlıklı tercih olacaktır.

Sayfayı Paylaş