Clean Bulk

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 20 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet arkadaslar clean bulka girdim bu sorunun cevabini tam olarak bildigimden eminim ama sizede danismak istiyorum. 1 gun icinde yaklasik 1 paket yagsiz tuzsuz kuru makarna bitiyorum toplam 3 ogun yapiyorum ve sadece karbo olarak yulaf ve makarna aliyorum before afterdaki basligimi bilenler bilir dirty bulking yapmistim ve acili bir donem ile define oldum bulkta endiseliyim gunde yaklasik 660 gr tavuk gogusu yiyorum neyse dedigim gibi 1 paket makarna bitiriyorum antreman gunleri off gunlerinde ise yarim paket bu sekilde yaglanma gorulebilinirmi Pek gorulmez biliyorum gorulse ne yapacigimida biliyorum ama sizede danismak istedim tamamen kompleks karbo aliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Clean bulkta öyle aman aman bir yağlanma olucağını sanmıyorum vücut tipine bakılırsa.Aslında clean bulkta tuz tüketmeme olayına karşıyım çünkü tuz tüketimi olmadan elektrolit dengesi sağlanamaz buda senin performansını olumsuz etkileyebilir.Yemeklerde biraz tuz koymanın sakıncası yok aksine faydası olur.Karb. ihtiyacınıda 1-2 besinden karşılaman anlamsız çünkü her karb. farklı farklı faydası var vücudu farklı besinlerle şoklama taraftarıyım ben ama tabi kompleks karb. dediğin gibi.Onun dışında 1 paket makarna bitirme olayın senin makrolarına uyuyorsa bir sıkıntı çıkarmaz.

gorkem12 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş