CLA ve L-Karnitin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Özcan Sevim tarafından 16 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Özcan Sevim

Özcan Sevim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar öncelikle herkese selam yaşım 16 kilom 103 (tartı yanlış değilse) boyun 183 187 arası bir şey l karnitin kullanıyorum hardline thermo 2g l karnitin 200 mg kafein var herşey hoş ama cla almak istiyorum bir çok yerde de 18 yaşın altında doktor gözetiminde olmalı diyor doktor gözetimi olmazsa ne olur bilen var mı ya da insülin direnci dışında ciddi yan etkisi yoksa alacağım zaten tecrübeli kişiler yardım ederse sevinirim.

2. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Karnitinin yağ kaybına etkisi yok. CLA güvenilir bir supleman uygun dozlarda kullanıldığında ancak senin yapman gereken termo, karnitin, cla kullanmak değil. Alman gereken kaloriden daha az kalori alarak yürüyüş yapabilirsin. Büyüme gelişme çağında olduğun için büyümenin engellenmemesi için kalori alımının çok düşürülmemesi gerekiyor. Toplum sağlığı merkezi, araştırma hastanelerinde diyetisyen ile görüşerek ağırlık kaybetmen uygun olur. Günlük 45-60 dk(haftalık 300 dk) orta tempoda yürüyüş yapman yağ kaybında ve kas kütlesinin korunmasında etkili olacaktır. Başarılar.

Sayfayı Paylaş