CLA ve Karnitin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ivedone tarafından 16 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    İyi forumlar

Arkadaşlar ben Animal cuts un yanına CLA ve karnitin takviyesi yapmayı düşünüyorum. Ama haftalardır araştırmama rağmen ayrıntılı bi şekilde ne işe yaradıklarını öğrenemedim. Kısaca özetlersem CLA: Yediklerimizin yağa dönüşmesini engelliyor. Karnitin:Yağ yakımı süresini hızlandırıyor. Yanlışım varsa düzeltirseniz sevinirim ve ayrıyetten Animal cutsun yanına bu ikiliden en iyi kombini oluşturmamda yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

2. ch4mp.

ch4mp. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ben ultımate cla ve ultımate lcarnatıne kullanıyorum antrenman sırasında terden tşört değiştirmek zorunda kalıyorum fakat daha 2 haftadır kullanıyorum 2 haftada 2.1 kilo yağ yakımı sağladım [45 dk cardio + 25 dk ağırlık antrenmanı].cla nın 1000mg olması çok iyi istersen bu ikiliyi kullan istersende ultımate cla + 2000 veya 3000 mg lık carnıtınelerı kullan ama cla + carnıtın kombosu iş yapıyor.Diyet e çok ihtiyaç olduğunu söylememe gerek bile yok sanırım

3. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkürler dostum. Diyet olarak ketosis diyetine gireceğim peki son bir şey sorsam :) cardio da neler yapıyorsun anlatırsan sevinirim. Hitt cardio yapmayı planlıyorum bende.

4. ch4mp.

ch4mp. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ben hıtt cardıo yapmıyorum 45 dk 6.hız 4.yokuşta koşuyorum. 2 günde bir bisiklet sürüyorum 20 dk.

Sayfayı Paylaş