CLA tamam L-CARNITINE çık hayatımızdan

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve EmRLanD tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar öncelikle ben 19 yaşındayım. 5 yıldır spor yapıyorum 3 yıldır profesyonel olarak yapıyorum ama benım her daim kilo sorunum oldu ailemde genetik olarak bır troid problemi var neyse sonuc olarak 187 cm boyunda 102 kıloyum yazın basında 120 kıloydum 18 kılo bu gune kadar kendı cabamla ve yuzerek basketbol oynarak bısıkler surerek verdım. ama okadar zorlu bır dıyet atlattım kı anlatamam.Gelmek istediğim yer su : bundan 2 sene once kılo yuzunden L-carnıtın kullandım sıvı olarak ampullerde aldım her ampul 1500 mg dı ve ben gunde 2 ampul alırdım spordan 30 dk once , yararını gordum mu ? Yani beni zayıflattı dersem cehennemlık olurum sadece biraz ama gercekten biraz denecek boyutta ısınma olayı vucudun ısınmasını saglıyordu. başka bir etkisini görmedim kı su an açılsa L-Carnitine ölüm klübüne uye olurum o derece sevmiyorum o urunlerı cunku biz turk milleti cabuk kanan bir toplumuz ve adamlar bızı kandırmaktan baska bırsey yapmıyor . CLA nın ne yan etkısı var ne başka birşey diye aldım ,DYNAMITZE marka 1000mg cla aldımkullanıyorum faydasını gordum mu ? evet gördüm kılo vermek ıcın gercekten ugrasıyorum ve cla en cok sikayetcı oldugum konuda bana yardımcı oldu ; bölgesel zayıflama yoktur tabıı kı ama yağların sık depolandıgı bolgeler vardır mesela göbek mesela gogus benım göğüs ve bacaklarım bu sıkayetcı oldugum yerler belim 36 beden bacaklarım 40 beden pantolona olur benım , terziye gitmekten bıktım . ve ben 1 ay olacak neredeyse spor ve cla ve dıyet 3lüsünü beraber urutuyorum suan 38 beden pantolonların bacakları tam oluyor. 40 lar buyuk gelmeye basladı yanı bölgesel parcalanmaya yardımcı alın kullanın derim ama hardline onermem icinde CLA YAĞI ve CLA diye 2 madde ayrı ayrı belıtılmış DYNAMITZE tavsıyem kullandım kullanıyorum guzel urun fayda gorursunuz ama ne olur L-CARNITINE demeyın , L-Carnitine adlı maddenin başka bir sitede muhteşem güzellikte çürütülmesi yapılmıstır genel bılgılerı ve ıngılızce + turkce tum makalelerı verecegım lınkten bulabılırsınız . Teşekkür ederim.

Carnitin hilesi.. boşa giden paralar..

2. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Ben 3 haftadir kardio yapiyorum bi gelisme gormedim l carniteyi arastirdim arastirmadigim forum sozluk site kalmadi 100 kisi kullanmissa 85 kisi olumlu sonuc almis insanlari bu urun sizi oldurur berbat eder gibi yorum yapmaniz yanlis olur .

3. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    uzun vade'de cok zararlı oldugunu acıkladım ben sadece ve gereksiz para oldugunu soyledım. aklı basında mantıklı ınsanlar anlar zaten hocam :) teşekkürler yorum için

4. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Bende Cumartesi günü Karnite aldım şimdiide ağzıma attım bir tane bakalım 45 dk sonra antremanda ne olucak :)

5. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    psikolojik etkisini saymazsak pek bir fark olmayacak :) iyi sporlar dilerim

6. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    3 yıldır her türlü supplement çeşidini deneme şansım oldu. Bunların çoğu yağ yakmak ve definasyon içindi... Terleme olayını Kilo vermek olayı ile karıştıranlar L-carnitinin zayıflatıcı etkisi olduğunu konusunda placebo etkisine kapılabilirler. Tamamen marketing bir olaydır... Bundan önce markalar 1000 mglik ürünler çıkarıyordu.. Sonra geçen yıl 3000 mglik bir kaç marka çıktı ortaya... şimdide biri 4000 mg lik ürün yapmış... Çoğu çişinizle birlikte yok olur gider....

Bir işe yaramadığına inanmaya başladım...

Not: Aslında yıllardır Üvey evlat muamelesi gören CLA yağ yakma sektörünün yükselen yıldızı olabilir... Bu şey gerçekten faydalı....

EmRLanD bunu beğendi.
  7. EmRLanD

EmRLanD Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    çok doğru CLA kullanmaktayım ve gerkcekten etkısını gordum :) şuan 98 kıloyum 90 a iner inmez before after fotograflarımı ekleyecegım. Not: basladıgımda 121 kg idim

8. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    diyet yapmadıgın sürece hiçbir yararı olmaz. diyet yaptıktan sonra ürün kullanmasanda olur. ben cla kullandım ama kullanmadıgım zamanla yağ yakımı arasında hiçbir fark yok. l-karnitin gerçekten enerji verip terletiyor. kullandıgımla kullanmadıgım zamanlar arasında gerçekten cok fark var

9. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Cla one kullanıyorum 1 aydır ciidi bir şekilde etkisini gördüm aylardır 96 olan belim şuan 89,90 geliyor..

10. Mavi Tuna

Mavi Tuna Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    102.5 ile spor salonuna başladığımda L-Karnitin kullandım ve 2. Kutu bittiğinde 93.8 indim. Yalnız bu sürede diyet ve spor bir arada gitti. Kilo verdirici etkisini bilmem ama enerji verdiği çok açık. L-Karnitin bırakalı 2 hafta oldu 92.5 oldum. Bir daha da kullanmayı düşünmüyorum.

CLA hakkında da çok sey duydum. Önümüzde ay alıp başlamayı düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş