CLA+ L Carnitine + Protein Tozu Yardiminiza Ihtiyacim Var.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Murwinduck tarafından 4 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Murwinduck

Murwinduck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar , bir uzman gorusune ihtiyacim var sizlerle paylasmak istedim.

Yaklasik 2 aydir Diet(protein agirlikli beslenmeye ve sivi gida almaya ozen gosteriyorum.) + Spor salonunda idman ile spora basladim. 122 kilodan 114 kiloya dustum. boyum 1.78 . Hedefler dogrultusunda 4 ay sonunda 90 kiloya dusme planim var.

Ilerleyen zamanda kilo vermenin zorlasacagini dusunuyorum ve takviye almayi dusunuyorum.

Almayi dusundugum takviyeler ise ,

Weider CLA Capsule 150 kapsul
    Weider L-carnitine 1000 mg 90 kapsul
    Optimum Protein Tozu 2723 gr .

Idmanlarimi haftada 4 gun olmak uzere ,

1.gun Gogus ,
    2.gun Omuz,
    3.gun Kanat-Triceps
    4.gun Bacak-Biceps
    Hergun Mide.

Olarak yapiyorum. Daha onceden calistigim icin idman altyapim ve bilgim var yeteri kadar zorlayabiliyorum yani. Haftanin kalan gunleri hali saha maci veya basket maclariyla o gunleride spor yaparak dolduruyorum. Sizlerden fikir almak istedigim konu,

1) takviye anlaminda bu kombinasyonun faydasini gorurmuyum.
    2)Eger bu takviyeleri alirsam 114 kilo biri olarak hangi olculerde kullanmaliyim.
    3)Takviye markalari dogru secimlermi.
    4) Baska onereceginiz bir durum varmi .

Hedefim ise , Mayis ayinda 108 kilo , Haziranda 102 , Temmuz 96 , Agustos 89 kilo.

Bilgilerinizi Paylasirsaniz cok sevinirim.

eyup.dede bunu beğendi.
  2. eyup.dede

eyup.dede Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    öncelikle kendi tecrübelerimden ötürü söyleyebilirimki kilo vermek ilk 3 ay çok hızlı oluyor sonra yavaşlıyor. yani sürekli olarak her ay 4-5 kg vermek gerçekten çok zor bir olay. ben 3 ayda 10 kg verdim sadece spor ve diyet ile. ayrıca hiç kas kaybım da olmadı ( kol-göğüs-omuz ölçülerinde küçülme olmadı, belde 6-7 cm lik incelme mevcut)

şuan 90 dan aşağı düşemiyorum ve bende yağ yakıcı desteği almayı düşünüyorum. lcarnitin yerine hydroxycut pro almayı düşünüyorum ama şuan araştırmalarım sürüyor. ilerleyen zamanlarda senin ile paslaşabiliriz.

Murwinduck bunu beğendi.
  3. Murwinduck

Murwinduck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kardesim bende senin gibi dusunuyorum. Yani 100 kilo civarina dustugumde kilo verme durumu zorlasicak onun icin takviye ile desteklemek istiyorum.

Bu sureclerden gecmis arkadaslar bilgilerini paylasirsa cok iyi olur.

4. Murwinduck

Murwinduck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yahu , yokmu bir babayigit fikirlerini paylaşıcak. Bu asamalardan gecmis ustadlarin yorumlarina ihtiyacimiz var rica ediyorum.

5. almalibre

almalibre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşim bende seninle aynı kiloda başlamıştım l-carnitine hiç kullanmadım.oxyelite pro ,gaspari anavite ,arada nano vapar içtim.şimdi duraksadim ve oxyelite pro powder ve vitamin kombinesi ile devam ediyorum.

Sayfayı Paylaş