CLA + Krom + Yeşil Çay + L-Carnitine + Guarana???

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fatihsultan tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fatihsultan

fatihsultan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Now CLA Plus 90 Softjel...

forumda neredeyse tüm yağ yakıcıları ve ilgili başlıkları okudum diyebilirm...
    ve ciddi bir şeklide forum kullanıcılarının %80 inin bir şeklide carnitin yada cla kullandığını ve büyük bir çoğunluğununda bundan mennun kaldığını gördüm..

bende kullanmaya karar verdim. ve kaliteli markaları araştırmaya başladım.. kusura bakılmasın ama ben şahsen çok sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.. o bunu denemiş vb.. çok net olmayan ifadeler olduğundan.. moderatörlerden kaliteli markaların kaliteli ürünlerini sabit bir başlık altında özellikleriyle birlikte toplamalarını rica etsek böylece hem gereksiz konu açılımının önüne geçilmiş olur hemde bizler için sağlıklı bilgi olan bir başlık olur..

araştırmalarım sırasında konu başlığındaki ürünle karşılaştım...
    idda ettiğine göre forumda adı geçen faydalı ürünlerin hepsinin bir arada sunulan versiyonu...kulağa oldukça verimli geliyor ama evdeki hesap genelde çarşıya uymaz ve hüsran yaşamak istemem...bunu kullanan arkadaşların tavsiyeleri bu yüzden gerçekten önemli...

saygılar...

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım o şekilde bi bölüm bence gereksiz çünki topu topu kac cla - karnitin fırması varkı bunların bıde kalıtelılerı yazılsın.forumda kullanılan cla ları ınternetten araştırabilirsin öle olsaydı her carnitin için en kalitelileri diye bi başlık protein için öyle amino için öyle gainer için öle diye önu alınamazdı.ayrıca bunların kalitesi neye göre kaliteli ben alıp kullanırım kilo veremem sen kullanırsın 4 kilo veririsin oyuzden. cla nın içeriği sabit zaten karışık bi supplement deil.(Conjugated Linoleic Acid) karnitin zaten karnitin

bakmak istersen

hardline cla one .
    karnitinde likit olarak bak arattır

kolay gelsin.

3. fatihsultan

fatihsultan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    joker seni bilmem ama ben ne alırsam ne yaparsam neyle uğrasırsam hep en kaliteliyi almaya, giymeye, yemeye, yapmaya çalışırım...

ha kalite denince aklına tolerans gelmeli..mühedislikte öğretirler bunu...
    misal bir çark, bir dişli için mm'nin 1/100 üdür tolerans..sen 1/1000 yaparsın kaliteyi 10 katlarsın...benimde hemen herşeyde toleransım çok azdır buda en azından benim için kaliteyi hayatımın her anında yaşamamı sağlar...ha gelelim sağlığıma.. emin ol bu konuda toleransım sıfırdır...

daha anlaşılması için anlatayım.. neden alman arabaları iyidir...? kalitelidir malzemesi argesi ıvırır zıvırı...neden çin malları kötüdür..ucuz olsun diye malzemeden çalar insan hayatından çalar..o zaman mercedes yerine herkes murat 124 kullanırdı..neden olsa 2side araba değilmi?aynı işi gördükten sonra...

ha derseki bu forumdaki bir hoca, bir diyetisyen bir doktor..bu marka iyidir şuşuşu nedenlerden dolayı.. bunun neden bir karmaşıklığa neden olacagını anlamadım...ben tvde türkiyede...ilaç üretilen imalat heneler gördüm sn. joker..öyle sırf ucuz diye hiç bir şey almam bu yüzden..en pahalısı diye en kaliteliside demem...dünyaca kabul edilmiş satndartlar vardır ve bunlar yok yere verilmez..kaliteliye verirler...daha önce hiç kullanamdım düşünmedim bile...ama birçok arkadaş kullanmış hatta modlar deneyimli olduğunu iddaa edenler...aman kullanamyn diyende yok...araştırıyorum ama nereye kadar..illa bir bilene sormak lazım...

alaka kurarsan bir örnek vereyim..." et en güzel 72 derecede 4 saat boyunca pişermiş."...herhalukarda önüne pişmiş et gelir...hammadde et..ama aldığın lezzet her şefte ayrı olacaktır...

cla cladır, karnitine karnitindir..yaklaşımın bence çok yanlış...

asıl sorum :

CLA + Krom + Yeşil Çay + L-Carnitine + Guarana??? barındıran bu ürün gerçekcimidir? yoksa pazarlama stratejisi için yapılmış bir kıvrak zekalılık mıdır...?

saygılar..

4. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    sen uçmuşssun sayın arkadaş sölediklerimide tamamen yanlış anlayıp ders fln vermeye calısmıssında muhendıslık fln gerek yok muhendıslık malesef anlamam tıp 4 um anlasam ordan anlarım benım anlatmak istediğim şuydu forumda zaten belli kalitedeki ürünler iyidir diyen bir sürü profesyonel arkadaş var sen böle dağınık olmasın toplansın istemişssin bende bu gereksiz dedim gidipde dandik bsey al yada şu ucuz şunu alda demedim ama öle anlamışssın bence sen forumdakı arama yerine ne arıyosan yaz yorumları oku yorum yapan arkadaşlardan belli üyelere pm de atabılırsın aramadanda başarıllr sana konu uzamasın.thums:

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Now ABD de FDA oanylı en çok ürünü satan kaliteli bir markadır..araştırmak için web sayfasındaki ürünlerin ne kadarı FDA onaylı diye bakabilirsin..

fatihsultan ve joker23 bunu beğendi.
  6. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Lifetime CLA Türkiye"de satılıyor ve içeriğinde daha yüksek miktarda CLA bulunmakta..incelemenizi öneririm

7. kujum

kujum Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    ben geçenlerde krom almak için eczaneye gittiğimde eczacı bana
    solgarın cla+krom+yeşilçay karışımını önerdi
    90 tl demişti yanlış hatırlamıyorsam
    iyimidir kötümdür bilemeyeceğim kromu kullanıyorum şuanda
    krom bittikten sonra bu ürüne başlamayı düşünüyorum..

8. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hangi kompleks urunden bahsettiğinizi anlamadım acıkcası. Ama kendim bu tarz kompleks urunler alırken genelde yuzde olarak karısımlarına bakarım.Şu şekilde yapabilirsiniz; mesela amino 3 çeşit var diyelim içeriklerini exel de tablo şeklinde yapıp yuzde hesabı hangisi daha iyi hangisine daha cok ihtiyacınız varsa onu alabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş