CLA+KARNİTİN YAĞ YAKIMI

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kemalerkan tarafından 29 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kemalerkan

Kemalerkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar 20 yaşındayım
    Boy:173
    Kilo:75.5
    Yağ oranı %20
    Yağ oranımdan bıktım spora başlayalı 2 ay oldu 86.5 ile başladım şu an 75.5
    Güzel ağırlık çalışıyorum en som cardio yapıyorum ve HIIT olarak yapıyorum bunu gümlük aldığım kalori 700-800 ü geçmez yaktığım kalori ortalama günlük 900 civarı ekmek tüketen birisi değilim ne hikmetse yağlarım azalmıyo gibime geliyo karnitin kullanıyodum ek olarak cla aldım foruma baktım pek benlik yağ yakımı yok detaylı baktım ve istediğimi alamadım sizlersen benim gibi olup daha sonra normal vicuda sahip olan varmı varsa nasıl bir diyet uygulamalıyım teşekkür ederim

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben sana bir önceki başlığında beslenmeni ve sporunu ne şekilde yaptığını sordum. sen hep düzgün hitap etmedin bana hem de düzgün yazmadın. düzgün yaz bir bakalım işte.

3. Kemalerkan

Kemalerkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Özür dilerim samimiyet açısından onu yazdım
    Sabahları 3 tane yumurta beyazı yiğiyorum yarım domates yarım salatalık taze sıkılmış portakal suyu genelde öğlen ya da akşam yemek yemem acıkmam kolay kolay
    Spora gelince iç bacak sış bacak suquat benc press leg press alt karın mekik ters mekik srka kol klasik dumball haraketleri sırt omuz yana esneme felan çalışıyorum daha sonra yaptığı kürü içiyorum kahve portakal yuğurt limon karışyırıyoeum 15 dk bekliyoeum 20 dakika ya da 30 dakika bisiklet eliptik bisiklet 10 dakika 20 dakika HIIT koşu bandı bu kadar antrenman listem var isterseniz atabilirim
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Mart 2019 ---
    Bu arada gece uyumada rezene yeşil çay içiyorum
    Abur cubur hiç tüketmiyorum

Son düzenleme: 29 Mart 2019
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    samimiyete gerek yok. bir kere kilo verememenin ve yağlı kalmanın veya çok kilolu gözükmenin sebebini söylüyorum sana: yetersiz beslenme. supplementleri hayatına sokma başta. çok iyi beslenmen gerekiyor. öncelikle bir dahiliyeye git. neden yağ yakamadığını öğren. herhangi bir şey olabilir. demir eksikliği, kansızlık vb. gerekli görürse tedaviye başlar diyetisyene yönlendirir. internette alman gereken kalori, yağ, karb ve protein miktarını hesaplayan siteler var onlara bakabilirsin. suyu hayatından eksik etme. gerekli su miktarını hesaplayan siteler de mevcut. basit karbonhidratları araştır ve hepsini hayatından çıkar meyveyi de. meyvede fruktoz yani basit karb var. protein ağırlıklı beslen. bakliyat, et, tavuk, balık vb. ama ton balığı alma çünkü civa var. termojenik takviyeleri hayatına sokma en sağlıklı insanı bile taşikardi yapma riski var. beslenmeyi düzeltip full body+20 dakika hiit kardiyoya geç. bunlar yeterli. günde 30 saatlik tempolu yürüyüş bile yeterli. fazlası kas kaybına neden olacaktır.

Kemalerkan bunu beğendi.
  5. Kemalerkan

Kemalerkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim bilgilendirme için diyetistene felsn gittim hiçbir hastalığım yok insilün direncim felan çok normal kyk yurdunda kalıyorum et balık biraz zor yani sizce saat kaçtan sonra yemek yememeliyim

6. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    en geç 7 öneriyorum ben. yatmadan 4 saat önce olmalı. aradan 4 saat geçmeli.

Kemalerkan bunu beğendi.
  7. Kemalerkan

Kemalerkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş