Cla önerisi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve pisst0n tarafından 2 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar cla işe yarar mı ?
    yağ yakımı için almayı planlıyorum önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

2. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yok mu yardım edecek?

3. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ne cla , ne karnitinler nede termojenik yag yakicilar direk yag yakmaz , yag yakimina yardim eder oda etkisi %3-5 dir... bende kullandim acemi oldugum zamanlar ama arastira arastira ogrendim bir ise yaramiyorlar sadece vucut isisini yukseltiyorlar fazla ter atmana yardim ediyorlar o yuzden yag yakimi basliyor , bunu clasiz da karnitinsizde yaparsin buyur sana bir formul vereyim.

1 tatli kasigi yesil kahve , 1,5 yemek kasigi turk kahvesi , 1 cay kasigi sodyum bikarbonat bunlari karistir antremandan once icebilirsin..

veyada 1 bardak yesil cay ve 2 tane bebe aspirini iç antremanda muthis ter atarsin ve yag yakimina yardimci olur...

ha ekonomik durumum var diyorsan buyur al , cla + termojenik yag yakici kombinasyonu yapabilirsin.

4. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam zaten cla alıp yan gelip yatıp yağ yakmayı beklemiyorum :)

yaza kadar ne kadar fazla yakarsam o kadar iyidir.
    Şu an diyetteyim ve günlük 1600-1700 kalori alıyorum.
    Grenade thermo kullanıyorum.

Cla olarak ne önerirsin ?

5. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    dymatize guzel marka onu onerebilirim , grenade nasil memnunmusun ? ben 1 hafta kullandim tek tek kapsul olarak almistim deneme amacli 2 gun migdemde yanmalar vs hissettim bidaha tik yok ise yaramadi bende.

6. pisst0n

pisst0n Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    1-2 kere yanma yaptı hocam aç karnına içersen yapıyor onu.

İçtikten sonra bir bardak su falan iç geçiyor.

İlk ay baya bi yağ gitti ama etkisi ne kadar oldu bilmiyorum.

7. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Obezitenin sebepleri arasında yediklerimiz besinlerin CLA dan yoksun olması sebep gösterilmiş, CLA normal veya normalin üstü kilolu kişilerde işe yaramıyor sadece obez olanlar da uzun vadede faydalı OLABİLİYOR. Bu dediklerini nette araştırırsan bulabilirsin, boş yere para verme.

8. felisleo

felisleo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu cla (konjuge linoleik asit) hakkında çok bilimsel araştırma var türkiyedeki bazı üniversitelerin de yazılmış makaleleri bulunmakta ancak neredeyse tüm markaların cla diye sattıkları kapsüller bildiğimiz aspir (yalancı safran tohumu) yağıdır. evet aspir yağında yüksek miktarda cla bulunmakta ve hiçbir türk supplement sitesinde bu sattıkları şeyin aspir yağı olduğu bilgisi yer almıyor içerikten bahsedilmiyor. weider in orijinal (alman) sitesine girip weider cla ürün bilgisine tıklayıp sayfayı türk diline çeviriniz. içeriğinin aspir yağı olduğu bilgisine bu şekilde ulaşabilirsiniz. aspir yağının litresini 30-40 liraya bulmak mümkünken birçok supplement markası 100 kapsül cla ya (yaklaşık 100 gr) 80-130 lira arasında ücretler istemektedir. illa üzerinde cla yazan afilli kutularda paketlenen ürünlerden almak zorunda değilsiniz. cla daki yüksek kar marjı tuzağına düşmemek için benim tavsiyem aspir yağı alınız.

9. Vedat günaydın

Vedat günaydın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba cla aspir yağında bulunuyor ama bunun da özümsenmesi lazım siz direk aspir yağı alırsanız gereğinden fazla almanız gerekecek tıpkı whey protein gibi sütten yapılıyor ama 30 gr protein için 1 litre süt içmek gibi bir sey kaliteli bir cla işinize yarar düşünürseniz pm den yazın size yardımcı olayım servisi yuksek fiyatı uygun birsey önerebilirim size

10. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    CLA işe yarıyor ama uzun vadede karaciğere zarar veriyor.
    İşe yarıyor derken, etkisi % 2-3 falandır.

Sağlıklı bir diyet ve hareketli bir yaşama eklenebilir. Ama uzun vadede kullanmamak lazım.

11. Ysf.Zkn

Ysf.Zkn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Düzgün antreman yaparsan aldığın yağ yakici iş görür seni terledir uzun surede etkisini görürsün ama , yedigin ve ictiklerin kilo vermende calismandan daha çok önemlidir. Bak ben şekeri yağı tuzu kestim protein ve vitamin ağırlıklı besleniyorum karbonhidrat tuketeceksem vucudumun ihtiyacini öğlenleri karşılıyorum. BioTechUSA THERMO Drine Liquid ve BioTechUSA Shaper aldım düzgün bi diet programi ile ve sıkı antreman ile 1 haftada 2 kilo verdim tabi verilen yağ oranı daha büyüktür vücud kas kutlesi kazandığı için, tartı ya ve kiloya takılma amacın kas kazanmak olsun 90kg olsan ve vücudunun yağ oranı çok düşük olsa bile kilolu gorunmezsin yani diyeceğim yağ yakici ile bitmiyor azim lazm biraz

12. felisleo

felisleo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bildiğim kadarıyla protein tozunun aksine piyasada satılan cla lar aspir yağından özümsenen komplike işlemlerle ayrıştırılan ürünler falan değil. direk aspir yağının kendisi. sadece jelatinle kapsül haline getirilmiş o kadar.

Sayfayı Paylaş