Citruline veya Citruline Malat

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lonelywolf tarafından 31 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lonelywolf

lonelywolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadsalar bu suplementi daha önce saf olarak kullanan oldumu ? hakkında ögrendigim bilgiler kadarıyla alındıgında vucutta arjinine dönüsüyormus ve arjinin yerine bu suplementi almak daha mantıklı oldugunu düsünüyorum söylenenlere oranla. Benim Amacım ise bu suplementin gerek pump gerek enerji gerek damarları genisletme ile birlikte kahve ile birlikte kullanım soncu birebir kendi prewarkaoutumu olusturmak ? daha önce kullanan varsa görüslerini paylasırsa sevinirim

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    dostum.benim 3 yıllık supplementlerle ilgili tecrübem bu tür ürünlerin birer israf olduğu ve yemek yemenin en iyisi olduğudur.her ant sonrası toz içerdim.bıraktım doğal besinlerden daha fazla protein aldım.kas protein sentezine faydalı vitaminler vsler aldım daha faydalı oldu.alacağın şey arjanine dönüşse ne dönüşmese ne.ha illaki bir şey alacağım dersen git pre wrk tan 50 calibre al.

lonelywolf bunu beğendi.
  3. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Sitrulin ve sitrulin malat geri planda kalacak bir suplement. Çok uzak değil daha 1 yıl önce yayınlanan bir çalışma var. Orada suplementler etkilerine göre sınıflandırılıyor. Yeşil grupta protein tozu, kreatin ve bcaa var. Eğer yeterli protein alınıyorsa protein tozunun ve bcaa nın gerekli olmadığını söyleyen çalışmalar var. Geriye tek seçenek kalıyor kreatin. Uluslarası Spor Beslenmesi Birliğine göre kas kütlesini artırmak ve kısa süreli sporlarda performans artışı sağlamak için en etkili suplement kreatin. Eğer dayanıklılık sporcusu değilsen bunların dışındakilere başvurmana gerek yok. Kuarsetin, hmb, karnozin, beta alanin etkili suplementler ancak senin amaçların için sitrülin ve bu suplementler uygun değil.
    Brad Schoenfeld'ın bir piramit paylaşımı vardı. Piramitin en altında iyi planlanmış bir antrenman, sonra iyi bir beslenme, ardından doğru program çeşitliliği, doğru form, yeterli uyku var.
    Öncelikle bunlara odaklanmanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş