Cin ve Dilek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsd tarafından 10 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    :D

>Kadinin biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken >ayagi eski bir > > >>> >> >lambaya takilmis, kadin lambayi kumlarin içinden >çikarmis, > > >>> >>ovalamis lambayi. Lambadan cin çikmis. Kadin hemen >"Üç hakkim var > >degil > > >>> >>mi?" diye sormus. > > >>> >> > > > >>> >> >- Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardin vs vs >vs. . . ama yüksek > > >>> >> >enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya >ülkelerindeki düsük > >maas > > >>> >>oranlari ve Güney Asya'daki Tsunami felaketi yüzünden >sadece sana bir > >dilek > > >>> >>hakki verebilirim, demis. > > >>> >> > > > >>> >> >- Evet söyle! nedir dilegin ? > > >>> >> > > > >>> >> >Kadin hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita >çikararak > > >>> >> > > >> >> >- Orta Dogu'da baris isityorum. Bu haritadaki >ülkeleri > > >>> >>görüyormusun? Bu ülkelerin birbiriyle savasmayi >birakmasini barisin > >tesis > > >>> >>edilmesini diliyorum. > > >>> >> > > > >>> >> >Cin haritaya bakmis ve dehsetle : > > >>> >> > > > >>> >> >- Tanri askina Kadin! Bu ülkeler binlerce yildir >savasiyorlar. > > >>> >>Tamam isimde iyiyim ama o kadar da degil! Bunun >yapilabilecegini > > >>> >>sanmiyorum. Baska bir dilekte bulun. > > >>> >> > > > >>> >> >Kadin birkaç dakika düsünmüs ve > > >>> >> >- Hayatim boyunca dogru erkegi bulamadim, >bilirsin Hem düsünceli > > >>> >>hem eglenceli biri, mutfagi sevecek, ev islerinde >yardim edecek, > > >>> >>yatakta kaplan, annemin yaninda kuzu olacak, sürekli >futbol > > >>>izlemeyecek ve Sadik olacak bir erkek diliyorum, demis. > > >>> >> > > > >>> >> >Cin derin bir iç çekmis: > > >>> >> > > > >>> >> >- Uzat su kahrolasi haritayi. > > >
    --------------------------------------------------

Bir hanimefendi doktora gitmis.. Checkupa.. Yani yillik kontrola..

"Doktor" demis.. "Ben fevkalade saglikli bir kadinim. Bir tek kusurum var.Gaz kaciriyorum.. Durmadan gaz kaciriyorum.. Evde.. Iste..

Kilisede.. Otobuste, asansorde, super markette..Durmadan kaciriyorum.. Ama fazla da sikayetim yok. Kendime hic sorun

yapmiyorum bunu.. Cunku benim kacirdigim gazin ne kokusu var, ne de sesi cikiyor.."

Doktor, bir hap yazmis kadinin recetesine.. "Bu haplardan gunde uc tane al, haftaya gel gene beni gor" diye..

Ertesi hafta kadin hisimla girmis doktorun muayenehanesine.. "Doktor" demis.. "Gecen hafta verdigin haplardan sonra, kacirdigim

gazlar les gibi kokmaya basladi.."

Doktor "Guzel" demis.. "Cok guzel.. burnunuzu tedavi ettik demek. Simdi sira geldi, kulaklariniz uzerinde calismaya.."

2. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    komikti hsd bendede bi kac cin fikrasi var...

simdi kari koca bir gün golf oynuyorlarmis. adam golf topuna bi vurmus top ucmus gitmis agacliklar arasindaki bi kulübenin camini kirmis. iceri girmisler bakmislar top bir siseyi kirmis... sisenin yanindada cin. cin ama böyle 25 yaslarinda yakisikli atletik bi cin (yani benim gibi ahuahua )dileyin benden ne dilerseniz demis.. sevinmis kari koca. kadin mücevherler kürkler altinlar istiyorum demis. adam araba yat kat ev vs. derken tamam demis cin ama bende sizden bi sey isteyecegim kabul ederseniz bu dileklerin hepsi gerceklesecek... tamam demis kari koca ne istiyorsun. bakin ben bu sisede 200 yildir hapisim. 200 yildir kadin yüzü görmedim demis... adama "karinla yatmak istiyorum. kabul edersen bütün dilekleriniz gerceklesecek" demis. neyse kari koca mecburen kabul etmisler cünkü isin ucunda dünyanin serveti var. Adam cikmis kulübeden. Cin ile kadin yanliz kalmislar ve cin yarim saatte isi halletmis... is bittikten sonra kalkmis giyiniyorlarmis cinle kadin... cin kadina "senin bu kocanda cok cocuk ruhlu birisi yaa" demis. kadin sasirmis "neden???!!" diye sormus... cin aynen söyle demis... "baksana adam 30 yasina gelmis hala cinlere inaniyor"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

3. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy iğrennççç :D :D :D
    hsd,bomberman valla ömrümden yedi yıl çaldınız :D :D :D
    en sonunda bana fıkra arşivimi yayınlattıracaksınız o oljak :D

Sayfayı Paylaş