Check-up

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve castorpollux tarafından 30 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    atakan ameliyatı olan arkadaş uzman doktor, dönem arkadaşım. ameliyatın olduğu yer hacettepe tıp. yapan şu an d**. dr. eleman göstermediği doktor kalmadı. çare kimse bulamadı. artık kendi bile takip etmiyor.

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    o halde piskolojik olabilir kronik şizofreni..

yok dolaşım bozukluğu diyeceğim kendi anlardı.

sebebi belirsiz ve çare bulunamayan çınlamalar mevcut fakat öyle enteresan tedaviler gördümki belkide piskolojik belkide gerçekten fizyolojik. en basidi yukarıda bahsettiğim orta kulak sıvı dengesi inanamadım şaka gibi.

3. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ortak derdimizin kaynağı, birçok farklı neden olabiliyormuş demek...çözümün çok daha karmaşık olduğunu hatta çözümsüz olduğunu üzülerek kabullenmek zorundayız anlaşılan...
    benim yandığım bir doktorun da, atakan_irresistable
    arkadaşımız gibi,ALPEREN arkadaşımız gibi bu sorunun nenedini öğrenme için çaba sarf etmemiş olması... (o yüzden ne kadar teşekkür etsem azdır)
    bilmem kaçıncı doktora çınlama şikayeti için gittim, doktorla aramızda geçen dialog şöyleydi;
    ....
    ....
    ....
    -kulağında bir sorun gözükmüyor test yaptırman gerekli.(ne bir soru ne bir başka birşey)
    kulağımda işitsel sorunlar olup olmadığını anlamak için test yaptırmıştım...hiçbir sorun çıkmadı raporda...
    doktorlar ve hastaneler kulak çınlamasından çok daha fazla rahatsız ediyor artık :D
    Bu çınlamanın nedenlerini yazmışsınız...
    gece geç yatmak...evet ben geç yatarım ve bu alışkanlığımı değiştirmeye çalışacağım...
    herkese bol şifalar...

ALPEREN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş