Cheat day ve cheat meals hakkında görüşleriniz sorularımız sorunlarınız.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 22 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba cheat day & cheat meals olayını dogru buluyormusunuz 1 ayda 1 gıbı falan 1 gun abartıya kacmadan kek börek pizza falan yenilebilirinir mi peki bu gun ıcersınde antreman yapmak dogru olurmu ? sizinde bu tarz sorunlarınız sorularınız varsa hep beraber çözelim

2. basemode

basemode Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bence iradesine hakim olabilen kimse yapmasın.
    Yada zaman tutmadan çok çok nadir cheat meal yapılabilir ama cheat day bence çok yanlış helede kolay yağlanıyorsanız.
    Çünkü o yağlarla definasyonda uğraşırken kas da kaybediyoruz. :)

3. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    İyide bir zaman sonra kardiyo olayi bitiyo glikojen depolari iyice bosaliyo metobolizma alisiyor yag yakimi duruyo fakat cheat meals ile metabolizma soklaniyor ve yag yakimi artiyor diye biliyorum ayni sekil kaslardada gecerli soklama sasirtma sistemi dogrusunu bilen varsa bilgilendirebilir

4. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    ben diyette olsamda olmasamda haftada 1 gün canım ne isterse yiyorum bunun iradeyle alakası yok istersem yemem fakat ben hayatımdan kalitesiz gıdaları tamamen çıkardığım için sadece haftada bir gün taviz veriyorum tatlı,pizza,alkol vs. artık neyse canım ne istiyosa diyettede abartmadığın sürece bir zararı olmuyo yani aslında kendi keyfine göre ayarla nasıl mutlu olup bu yaşam biçimini devam ettirebiliyorsan öyle yap

5. basemode

basemode Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Herkesin kendine göre bir antrenman ve beslenme şekli vardır tamam cheat meal neyse ama cheat day yanlış bence.

Sayfayı Paylaş