Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar suan elimde yaklaşık 150 gr C4 var bunun içerisine biraz creatin monohidrat ilave etsem karıstırsam böyle kullanmaya devam etsem herhangi bi etkisi olurmu veya creatin nitrat la monohidrat bi etkileşim yaparmı ? simdiden tesekkürler

2. desire45

desire45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    c4ten önce ayrıca gaspari kreatin alıyorum, sorun yok

3. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    benim kullandıgım gainer günlük 5 gr kreatin mono veriyor ..
    birde c4 kullandıgımda 1 gr creatin nitrat vriyor.
    ayrıca bnde creatin monohidrat var onu da kullansam fazla mı gelir ?

4. drkvalentine

drkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar uzun süredir bu sporla ilgileniyorum. Hep ilaç kullanmadan yaptım ama şimdi Hard Line Amino Full kullanıyorum. Cellucor c4 ile birlikte amino full kullanmaya devam etsem herhangi bir sağlık sorunu yaşarmıyım?

5. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya

Creatin Monohydrate ve C4 kullananlar cok, ve bir sorun yasamiyorlar.

6. drkvalentine

drkvalentine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar uzun süredir bu sporla ilgileniyorum. Hep ilaç kullanmadan yaptım ama şimdi Hard Line Amino Full kullanıyorum. Cellucor c4 ile birlikte amino full kullanmaya devam etsem herhangi bir sağlık sorunu yaşarmıyım?

Yok mu acaba bilgisi olan?

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    herhangi bir sorun teşkil etmez.

8. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ürünü 6 hafta kullandıktan sonra 2 hafta ara vermek gerekirmi kreatinde ooldugu gibi ?

birde shaker da çalkalamaktansa bardağa atıp kaşıkla karıştırmak daha mı doğru olur ?

9. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben şahsen bütün supplementlerde bitirdikten sonra 1 hafta ara veriyorum.bilimsel bir geçerliliği yok ama yine de kendimi rahatlatmak adına yapıyorum.

nox ürünleri çalkalamak yerine kaşıkla karıştırmanız suda çözünme oranını arttırır bu yüzden çalkalamayın kaşıkla karıştırın diyor üreticiler.

rockybalboa7 ve Cellucorc4 bunu beğendi.
  10. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    ben bu urunden birşey anlamadım bende kaşıntıdan başka bı etkı gostermedı superpumpı tek gecerm

11. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    c4 beton gibi?

arkadaşlar c4 fruit punch aroması elime geçti kuutuyu actıgımda komple bir beton gibiydi (30 servis) ölcegi ile kazıyarak zorla kurumus bi kumu ufalar gibi toz haline kazıyarak getirdim

ürünü suplementler.com dan aldım ve skt. 08.2013 yani 9 ayı var

suan kazıdıgım için toz haline geldi ancak neden böyle oldu sizde böyle bir sorunla karşılastınızmı soguklardan mı acaba ?

ve pembe tozun elenmiş kum gibi tozun üstünde çalkalayınca sallayınca daha koyu yuvarlak toplu igne kafası gibi koyu pembe tanecikler birikiyor minik minik topaklanmalar ...

sizlerde bu ürünü kullandıgınız için sizlerle paylaştım ne yapmalıyım

12. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    içinden ölçek dışında başka bir şeyde çıkmadı şuan kazıdıgımdan dolayı hiçbir topaklanma yok ancak ilk açtıgımda herpsi tek parca halinde dipteydi hani toz şeker şekerlikte birbirine yapışır ya komple :) öyleydi suan hepsi toz halde

İÇİNDE nem önleyici oluyomus sanırım bende çıkmadı öyle bişey

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:51 ----------

bu ürünü aldıktan sonra antrenman da 1.30 saat desek yani 1 bucuk saat sonra protein tozumu süt le alsam etkisini kesermi süt? nox etkisini kesiyor diye duydum suylamı almalıyım

13. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    antrenmandan sonraki protein tozunu sütle almamalısınız.

idmandan sonra kaslar proteine ihtiyaç duyar.varsa whey proteini için yoks****ompleks proteininiz varsa su ile için ki içindeki wheyi bi an önce kaslar emsin.

Cellucorc4 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. brhmcr

brhmcr Guest

Ilk mevzu basima no xplode da geldi, kati bir sekilde yapisikti.Ama sikinti cikarmadi.

Off yapmak istemiyorum ama idman sonrasi protein ihtiyaci diyen herkese pozitif azot dengesi nedir bir baksinlar ve fikirlerini degistirsinler.En azindan yorumlarinda guvende olmak icin vs alinsa iyi olur desinler. Idman sonrasi iyi beslenmis pozitif azot dengesine sahip bir sporcunun acil protein ihtiyaci KESINLIKLE yoktur.

Konu altinda off topik yerine bu konu pozitif azot dengesi basligi altinda takip edilebilir.Simdiden hassaisyeticin tesekkur ederim.

15. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    ürünü kullandım yorum yapmak istiyorum ...

öncelikle 2 yıldır body yapıyorum ancak hayatımda ilk defa nox ürün kullanıyorum ilk denemem .

spordan 30 dk önce aldım (yemekten 2 saat sonra)

gözlemlerim :daha ısınma hareketlerini esneme hareketleri yaparken terlemeye başladım ,

vücudumda beta alanin den dolayı bir karıncalanma olmadı ...
    hayatımda kahvenin tadını bilmeyen bi insan oldugum için kafein sanırım azıcık çarpıntı yaptı
    ve bende biraz baş dönmesi yaptı nedeni ağır kilo girmemden kaynaklıda olabilir

idmanın ertesi günü hiç belimde agrı olmazdı bugün belim çok agrıyor demekki diğer günlere göre daha agır bir kanat antrenmanı çıkarmışım normalde belimi hırpalıycak şekilde çalışmam ...

demekki farkeedemesemde enerjiye etkisi mutlaka var ...
    yarın göğüs +biceps günün de daha net bilgi verebilirim sanırım

aroma :fruit punc fena değil.(çözünmesi güzel)

16. kenan81

kenan81 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    şimdiye kadar nox ürünleri kullandığımda öyle aman aman ağırlıklarda bi artış hissetmedim
    Superpump250 ant. esnasında kollarıma inanılmaz hacim kazandırıyordu. jack3d ise antramanım bittiği halde bir ant. daha çıkarabilecek hissiyatı sağlıyordu.
    Dediğim gibi kilolarda çok ağır basamıyordum bu ürünleri kullanmama rağmen. C+ bi arkadaşım kullandı ve onda bi etki yaratmadığını söyledi.Bu tür ürünler gerçekten insandan insana değişik etkiler gösteriyor-göstermiyor.
    Bende bu kez nutrex hemo race sipariş verdim. umarım artık sağlam bi etki altında kalabilirim.

17. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli

superpump250 yorumuna katılıyorum kolar çok ıyı oluyordu e etkısı cok ıyıydı

18. Excelancee

Excelancee Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1 Aydır Kullanıyorum C4..Haftada 5 Gün Antrenman Yapıyorum.. Önceleri 1 Ölcek Kullanıyordum , 2. Haftadan Sonra 2 Ölçeğe Çıkardım.. Kesinlikle Çok Faydasını Gördüm.. Ürünü içtikden Sonra Antrenman Saatini Biraz Geciktirirsem Her Yerim Karıncalanmaya Başlıyor.. Antrenman Esnasında da Çalıştıgınız KasGrubuna Kanın Bombalandıgını Hissdiyorsunuz , Bölgede Yine Karıncalanmalar Oluyo..

Benim Kullanım Şeklim Antrenmandan 25 Dk Önce 3 Tablet Amino , 1 Porsiyon Proteğin Ve C4.. Gerçekten harika Antrenmanlar Çıkarmamı Sağlıyo. Toparlanma Sürecinide Çok Fazla Arttırıyo.. Setler Arası Dinlenmeleri Aza İndiryo..

Birazda iyi Beslenme Olursa Gerçekten Çok Faydalı Bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2013
    harunarslan ve (silinen üye bunu beğendi.
  19. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü aldım bugun 1 ölçeğinde 1gr argine var sizce bunun yanına ayrıyetten bi argine desteği almama gerek varmı ?

20. orhan15

orhan15 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    lise
    Yer:
    İSTANBUL
    Arkadailar bu urunden elımde vardı kullandım baygı ıyı enerjı verıyordu sımdı yenıden baslyaıp kombıneme eklımcem yanlız kafama takılan bısey var bunun yanına crateın mono ve trıbulus eklesem sıkıntı olurmu sanırm ıcınde 125mg caffeın vardı c4 un.

Sayfayı Paylaş