Cellucor C4 Extreme

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Despo tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 141
    65,6%
  2. Orta karar

oy sayısı 49
    22,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 25
    11,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 131 üye.
  1. anubin

anubin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle nezaket çerçevesinde konuşmaktan yana olduğumu hatırlatayım, benzer yorum sultanmehmed nickli üye tarafından da yapılmıştır.
    Saygılar

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben 2 gun once c4 extreme aldım ant. yarım saat once 1 olcek kullanıyorum fakat ant.da oyle bi enerji patlaması yaşamıyorum hatta etki etmiyor desem yeri 1 gun on 1 off olarak yani 3 gunde 2 gun kullandım ama bir etkisi olmadı neden dir bilmem bide ant. gitmeden en az 2 ogun yemek yemiş olurum onuda soylıyım bi yardımcı olursanız sevinirim. lutfen . fakat çok aç karnına almıyorum yemekten 1,30 saat sonra alıyorum yok gibi bişey oluyorum

3. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeş bu sporu ne kadar zamandır yapıyorsun malum yaş daha 18'miş.

4. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    1 senedir calısıyorum fakat ben su sekilde dusunuyorum sabahları simit cay , simit ayran gibi şeylerle kahvaltı yaptıgım için vitamin ihtiyacımı karsılayamıyorum buda idmandaki performansıma yansıyor bu yuzden Solgar vm2000 aldm bakalım işallah işe yararda olumlu sonuclarını yazarım.

5. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Şaka mı bu? vitamin eksikliğini geçelim bu tip bir beslenmeyle vücut geliştirme bile yapılmaz, nerden esti nitrik oksit gibi civcivli bir ürün almak foruma hiç bakmadın mı bu tarz şeyi kullanıp da ayılıp bayılan koca koca adamlar var aman diyorum !:shock:

maietnigri bunu beğendi.
  6. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    bunyem kuvvetlidir 2 tane eşşek arısı soktu arı alejisi hariç hala sağlamım kahvaltım sizi yanıltmasın 1 oturusta 1.5 ekmek yiyebiliyorum zaten 7 gunun 4 gunu kahvaltı yapıyorum ama hafta içleri biraz zorlanıyorum dedim belki o yuzden olabilir vitamin desteği aldım.

maietnigri bunu beğendi.
  7. meth

meth Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Dostlar,
    düzenli beslenmeden ne kullanırsanız kullanın sonuç alamazsınız. Özellikle 20-30 gr protein ve 30-50 gr karbonhidrat almadan yapılan bir öğünden sonraki çalışmadan zaten verim alamazsınız. Paranıza da zamanınıza da yazık edersiniz. Yine de kendiniz bilirsiniz.

Şimdi gelelim benim için önemli kısma.
    Daha önce superpump ve noxplode+cellmass kullandım. Superpump'ı yurt dışından getirtebildiğimiz dönemde 2-3 kutu kullandım. gerçekten çok iyi sonuç aldım. Fakat Türkiye'den aldığım Superpump midemi çok kötü etkiledi. 3-4 gün ciddi şekilde iştahsızdım. sanırım mide ufak bir kanamasına sebep oldu. orijinalliğinden şüphe ediyorum fakat bilemiyorum.
    Noxplode+cellmass ise gerçekten hiç işe yaramadı bende. 6-7 aydır mutfağımda durdular. Çöpe atmak için kapaklarını açtığımda ikisinin de bozulduğunu, siyah siyah topaklar oluştuğunu gördüm içlerinde. Bu da yine orijinalliklerini konusunda kafamı kurcaladı benim.

Şimdi de C4 kullanmayı düşünüyorum fakat önceki tecrübelerim dolayısıyla, kararsız kaldım. Superpump'ın orijinalini bulacağımı bilsem kesinlikle düşünmeden 5-6 kutu stok yapardım evime. Superpump kullanan biri kıyaslama yapabilir mi C4 ile?

8. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Etkisini gördüysen yine superpump'ı tercih et derim tabi niyetim c4'ü kötülemek değil ama sonuçta yeni bir ürün biraz daha oturmasını beklemek de fayda var

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    ben senın yerinde olsam superpump a devam ederdim çünkü bu ürünler her metabolizmada farklı etki gosteriyor bkz bende hiç bişey yaratmadı ha yaratmayacakmı onu zaman gosterir ama pump sende işe yaradıysa devam et.

10 gun daha kullanıcam duzenli ondan sonra yorum yapıcam. bu urun hakkındabench_O

Son düzenleme: 6 Mart 2012
  10. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    meth , bu urun gun boyu enerji ve zindelik veren bir urun AMA pump etkisi yok ve superpump gibi damarli gorunumde veremez. Bu urunu Cellucor Black Chrome ile kombine ederek verim aldim ama pahali bir kombine oldu . MP Assault oneririm .

11. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    antrenman oncesi patlama etkisi var ama değilmi yani diğer nox urunlerden neresi farklı ? acıklarsanız sevinirim

12. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Farki bu urunun nox olmamasi bu urunde 1. Kalite creatin var duzenli kullanimda 10 gun icinde guc artisi hissedersin ama cellucorun diger urunu black chrome adi ustunde nitric oxide pump amplifier kaliteli arginin icerir ve pump etkisini ilk kullanimda hissedersin . Bu iki urun bir araya geldigindede senin pek bir sey yapmana gerek kalmaz pump ,damarli gorunum ,guc artisi vs bu supplementler halleder :)

13. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    demekki ben yanlış ürünü almışım hemde60 servis :D neyse artık bi tanede nox bakarım :D peki buna kombine ne önerirsiniz

No-xplode ile mesela ?

Son düzenleme: 13 Mart 2012
  14. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Oyle dusunme faydasini goreceksin ozellikle uzun vadede . Bundan sonra baska bi urun alirsin No-xplode , Superpump Max , MP Assault vsvs

15. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü bugün kullanmaya başladım ve idmandan yarım saat önce aldım 15 20 dk sonra acaib bi ter bastı yani vücut ısısını arttıyor hemen agırlıklarıda yavaş yavaş arttıyorum set sayıları vs..'de arttı yani ilk kullanıma göre çok iyi etki ettigini söyleyebilirim ilerleyen günlerde etkilerini yazıcam

TorettoEA ve diez bunu beğendi.
  16. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vorenus sahtekerca mılletı kandırma bırsey bılmedıgın vucudunda bellı zaten bu urun amerıkanın 1 numaralı nox urununudur cahıl ınsanların sozune ınanmayın ve arastırma yapın nox ıstıyorsanız bunu onerırım superpumptan memnun nsanda cok olmayanda cok ama bundan memnun omayan cok ınsan var az rıske gırın ve bu urunu alın veronusta gıtsın bıraz arastırma yapsın

Vorenus bunu beğendi.
  17. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürüne sallayan adam ya kullanmasını becerememiştir yada cidden işi bilmiyodur.Ben kesinlikle tavsiye ediyorum ilk idmandan itibaren başlayan ve devam eden güç artışı saglıyo ama şunu unutmayın idmandan 2 buçuk saat önce falan muhakkak karbonhidratlı şeyler atıştırmak gerekiyo c4'ü inanılmaz tetikliyo yemek yenildiginde ürün 2 buçuk ay civarı gidiyor pre workout oldugu için tek ölçek kullanılıyo ve ölçegide baya bi küçük.Bitince kesinlikle yine alıcam çok memnun kaldım

18. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Oncelikle Bodybuilding.comdan aralik ayinda 29 dolara kampanyadan aldigim 60 servislik urunun Turkiye fiyatini gorunce sasirdim.:)

Urunu yaklasik bir haftadir kullaniyorum. Oncesinde Controlled Labs White Flood, Jack3d, Craze(2 kutu) kullandim. Crazeden acayip memnunum ancak biraz ara vereyim bir degisiklik olsun maksadiyla elimdeki C4 u actim.

Urunun tadi fena degil, icy Blue razz kullaniorm, fruit punchi denemistim tester paketlerinden baya kotuydu.
    Uzun zamandir preworkout kullanan ben yavas yavas stimulantlara bagisiklik kazanmis olmamdan oturu urunden cok fazla etki beklemiyordum, bekledigim gibi de oldu oyle aman pump guc artisi vs. olmadi.
    Dun bir scoop Jack3d la beraber 1.5 scoop C4 kullandim acikcasi biraz focusta artis oldu okadar.
    Uzunca bir sure kahve daha tuketmeyi birakip vucudu tekrardan stimulant-free hale getirmek gerekiyor.

Son düzenleme: 17 Nisan 2012
  19. lordragon

lordragon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    No-Xplode' den sonra bunu denedim kesinlikle tavsiye derim cardio süremide, ağırlıklarımıda arttırdım 30 servislik paketi alıp bir deneyin derim.

taylaner kardeşim belki zamanı tutturamıyorsundur ? zamanı geçince etkisi kalmıyor pek çünkü ve diğer bir tavsiyemde örneğin bizim spor salonunda bir arkadaş var oda senin gibi şikayetçi etkisi olmamasından o spor esnasında kullanıyor bunları ve etki aldığını söylüyor bide spor esnasında yanında götür o şekilde dene :)

20. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    C4 ü belirli bir zamandır kullanıyorum ve yorumum söyle ;

Pump arıyorsanız yanından geçmeyin.
    Eğer antrenmanda kaslarınız set aralarında kendini toparlamıyor yorgunluk oluyorsa alın.

2,5 olcege kadar cıktım bana sadece set araları toparlama avantajı sağladı :)

şimdi animal pump aldım pazartesi onu deniyeceğim

Beslenmem şu sekildeydi :

Kahvaltı + 2 olcek hardline progainer
    Öğle yemegi + 2 olcek progainer
    2 saat sonra C4 yarım saat sonra ant.

Sayfayı Paylaş