Cast - Oyunculuk Ajansı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gags tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Benim asıl sorum kaydı yaptırdıktan sonra gelen tekliflere gitmezsek sorun çıkar mı çünkü şuan lise mezunuyum üniversiteye hazırlanıyorum kazanırsam burda okumayacağım ama onlarlada sözleşme imzalayacağım için sorun çıkarırlar mı ?

2. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Sizden para talep eden hiç bir ajansa başvuru yapmayın.
    Ajansa kayit olmak için ve yahut başarili olmak için, sizi seçmeleri için yakisikli olcaksin, boyun olcak, sexi olcaksın diye bir şart yok. Çok yakışıklılık + katiyorsa ilerlemende, çok tipsizlikte + katar her zaman.
    Ajanslara başvuru yapmak sadece sizin aklınıza gelmiyor binlerce insan sizin gibi beklentide. Bu arada tvde figuran olmak zor deyil. Ankaradaysan bir ajansa yollayim bir iki haftada 2 3 kere çekime git zor diyil.
    Bu işler adamin olmadan, tanidik yonetmen olmadan zor. Ya da ne bileyim kariyerin olmasi lazim best model olmak gibo iyi bir tiyatrocu yada turkiyede belli bir siklette başarı felan elde etmiş olman ++++ kazandırır.
    kısacası geçici hevesiniz için paranizi sokaga atmayın yazik, günah

3. takrul

takrul Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eğer ünlü olmak istiyorsan ilk olarak oyunculuk eğitimi almalısın sonra aldığın eğitim yeri büyük ihtimal tiyatro gösterisi yaparlar oralarda rol al daha da ileri gitmek istiyorsan bu işe yıllarını vermiş türkiyede ün sahibi kazanmış tiyatrocuların peşinden git ve sinema teklifi gelmesini bekle.

4. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Şuan mühendis olmak için çalışıyorum ama olmayacak gibi meslek lisesi mezunuyum çok zorlanıyorum o yüzden kazanma şansım düşük . Tiyatro geçmişim var 1-2 yıllık o yüzden oyunculukta bide şansımı denemek istiyorum . Ajanstan bişey olmaz diyorsunuz peki konservatuar okumalımıyım önerirmisiniz . Amacım ünlü olmak değil ama yapabilecek meslek arıyorum bu işte dış görünüş önemli ve kendime güveniyorum o konuda ama oyunculuk içinde yetenek lazım . Kısaca bana ne yapmamı önerirsiniz gelecek için kafam çok karışık

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bende başvurdum hala ne arayan var ne soran ajanslar sadece fotoğraf çekimi için para alabilirler onun dışında her ay para talep edenlere kesinlikle kanmayın casttan ünlü olmak çok zor öncelikle çünkü artık talep çok fazla bu işler artık eskisi gibi değil yolda yürürken yada ajans kayıt olup ünlü olma devri bitti ha ufak tefek rollerde oynarsın o ayrı konservatuara girmeye çalışın yada müjdat gezen sanat merkezinin yılın her ekim ayında sınavı olur onu deneyin 4 yıl ücretsiz eğitim veriliyor oradan mezun olan sayısız ünlü var hiçbiri olmasa maalesef ünlü olmak için tanıdık şart yönetmen ve yapımcı gibi yada anormal yakışıklı biri olacaksın anca öyle olur birde cast ajansları boya tipe falan bakmaz şişman olmanız yada çirkin olmanız kısa boylu olmanız önemli değildir zaten dünyadaki en iyi oyuncuların çoğu yakışıklı değildir. ajanssa başvurun vurmayın demiyorum ama eğitim almadan yada tanıdık olmadan pek bi beklentiniz olmasın unutmadan türkiyenin en eski ve ilk oyunculuk ajansı tümay özokur ajanssa başvurabilirsiniz orası kesin size net bu işte başarılı olup olamayacağını söylüyormuş çoğu ünlüde bu ajanssa bağlı olarak çalışıyor

Son düzenleme: 20 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş