Cardiosuz sadece ağırlık antremanıyla göbek ve göğüs bölgesindeki yağlar gider mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ishak harbi tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ishak harbi

ishak harbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    2 senelik spor hayatıma 3 yıl ara verdikten sonra 2 aydır başlamış bulunmaktayım vücudum çok hızlı büyüyor. başlamadan önceki vücut ölçülerim kilo:90 kol:32 göğüs:106 omuz:108 bel:95 2 ay sonra bu ölçüler kilo:84 kol:37 göğüs:106 omuz:112 bel:93 oldu.(boyum:180) yalnız hiç cardio yapmıyorum çnkü çok hızlı kilo veriyorum ve zayıf olup eski günlerime dönmek istemiyorum fakat bunun yanında göğüsle göbek bölgemdeki yağları da yakmak istiyorum bu mümkün mü? :)

2. zakum001

zakum001 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    beslenme ile olur neden olmasin şekeri kesin tuzu azaltin

3. ishak harbi

ishak harbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    3 aya yakındır şekere dair hiçbir şey tüketmiyorum dışarda arkadaşlarla oturup mecbur kalmadıkça. Salondaki hocam caridosuz mümkün değil diyor ama cardio yaparsam biliyorum ki hele yaz mevsimde çok hızlı kilo vereceğim. cardio hiç yapmasam da gider mi :)

4. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    tabii ki mümkün. hatta olması gereken zaten bu. yani bu konuda bi' çok üstadın anlatımı videosu falan var. cenk hoca bile basbas bağırdı yau. vücudunda doğru düzgün kas kütlesi yok kardiyo yapıyosun definisyon istiyosun falan diye. ağırlık antremanına devam et. bacak antrenmanını asla es geçme. özellikle squat. başlıbaşına kardiyo saylır. nabzı yeterince havada tutar korkma. kas kütlen arttıkça da yaktığın yağ oranı da artacak. katlamalı şekilde ilerleyeceksin. ilk ay belki hiç yağ yakmayacaksın ama 2. ve 3. aylar vücudun hiç beklemediğin kadar forma girecek.

ayrıca yine de işimi hızlandırayım diyorsan, ağırlık antremanından sonra, glikojen depoların boşalmışken, 20 dakikalık hiiit tarzı koşu bandı yahut 20 dakikalık (bikaç dakika mola vererek) ip atlamak işini görecektir.

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    göbekteki yağın gitmesi zaten doğru beslenme ile ilgilidir eğer kötü beslenme ile istediğiniz kadar cardio yapın yine göbekli olacaksınız bu nedenle boş gıdaları hayatınızdan çıkartarak sadece ağırlık çalışmasıylada göbekteki yağdan kurtulabilirsiniz

6. ishak harbi

ishak harbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    çok teşekkür ederim :)

7. kelt

kelt Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    çok daha yavaş olur ama olur. ama bizzat tecrübemi analatayım zamanında kas kütlem vücudumda baya bir belliydi 85 kiloydum ve 85 belim vardı göbek vardı ama vücut diri duruyordu. sporu bıraktım ve 2 yıl sorna geri başladım e her yerim sarktı doğal olarak kötü beslenmeyle başladım 2 haftada kas hafızası nedeniyle eski görünümüm olmasada toplandım sonra vücut toplanınca göbek daha fazla rahatsız etmeye başladı şimdi ağırlığı bırakıp 20 günlük kardiyo sistemine döndüm haftada 5 gün sadece kardiyoya ağırlıkla 2 ayda vereceğim kiloyu kardiyo ile 2 haftada verirsin yani vücudun rahatsız ediyorsa hemen dön kardiyoya bence.biraz kas kaybın olacak illa ki kilo veriyorsun ama yağlanma minimumdayken inşaya başlarsan daha tatmin edici şekilde kütle kazanırsın kompleks karbodan kısmadan gönül rahatlığıyla kilo aldırıcı kullanarak maximum kas kütlesine sahip olursun

8. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Mart ayında 87 kiloydum, bugün mayıs 27 oldu karđio yapmadım kilom 81 oldu. Ekmek ve şeker yok kullanmıyorum.

Ama bir gerçek var ki bünyeye göre değişiyor.

Hızlı kilo veriyorum dediğine göre bünyen benimki gibi.

O halde ekmeği tamamen çıkar hayatından bu benim vücut tipimde olan kişilerde işe yarıyor. Makarna pilav normal yemek her şeyi tüketiyorum ekmek ve şeker dışında. Buna rağmen kilo veriyorum. Karın kaslarım çıktı yüzde 1 fazlam var, deniz sezonunda 10'un altına düşmüş olurum diye umut ediyorum.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. Devadam4

Devadam4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Benim fikrim agirlik antremanlarina ek olarak en azindan bir gun interval kardiyonun eklenmesi cok yararli olacaktir.

Helldorad0 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş