Candito's beginner linear

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve Semavi tarafından 11 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Semavi

Semavi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar ben bu programa başlamak istiyorum. Fakat haftada 3 gün müsaitim. Bir yerde 3 gün için kontrol günlerini çevirerek yapın yazıyordu yani bir hafta üçüncü gün üst vücut kontrol bir hafta alt vücut. Fakat acaba bu şekilde yaparsam hacimden kaybedip geri kalırmıyım diye endişeleniyorum. Acaba kontrol günlerini birleştirip tek gün mü yapsam gereksiz aksesuarları atıp yoksa teksas method mu yapsam?

2. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Program ne diyorsa aynen onu yapmanı tavsiye ediyorum. Eğer sana uymuyorsa, uyabilecek başka bir program bul.

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Texas için mevcut ağırlıklarını belirtmende fayda var. Candito programı da sadece başlangıç değil, ileri seviyenin dahi faydalanabileceği bir sistem. Kendi pdf inde de 3 gün için ağır olmayan günü çevirebilirsiniz diyor ondan korkma. Birde o gereksiz dediğin asistanlar bazen çok ufuk açıcı olabiliyor :)

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    3 gün vaktin varsa bu programa bulaşma derim. her ne kadar uygun yazılsa da kontol gününü çevirmiş bile olsan 1 hafta mesela üst vücutu 1 kere çalışmış olacaksın frekans olarak yetersiz.

Sayfayı Paylaş