Can sıkan arkadaşım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZWEX tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba benim annemin bi arkadaşı var onun kızı var işte bizde böyle görüşüyoruz felan ama kız çok havalı bir tip . Bunun çok düşmanı varmış işte onunla gezen erkek onu koruyacakmış felan neyse koruduk bunu. Bunu arkadaşlarımla tanıştırdım tanışmak istedi arkadaşımla sevgili olucak gibiler bu bana ne konuşsalar resmini çekip gönderiyor bıktım bundan. Sonra arkadaşımla küstüler . Beraber gitar kursuna gidiyoruz bu bana basit bi sebepten trip attı ben de bıktığım için gidip konuşmadım bile. Aradan 1 hafta geçti geldi kurs günü bana gece mesaj atmıs gidiyomuyuz yarın diye. Bende gitmicem ben dedim onu evinden alıp evine bırakıyordum. Maç izliyorum bu bana mesaj atıp duruyor cevap vermedim bana dik dik konuşuyor ama artık sabrım tükendi bende konusmuyorum annemlere demiş Yavuz benimle konusmuyor kursda beni görünce saklanıyor felan . Anneme de söyledim ben bu kızla görüşmeyeceğim diye ama annemle dışarı cıksam hep karşımdalar konuşmuyorum sizce ilişkiyi bitirmekle iyi yapmış mıyım ?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hangi iliski?ne iliskisi ortada bir iliski yokki,
    ben sadece asilan bi kiz ile ondan kacan bi oglan görüyorum:)kiz seni istiyor haberin olsun sana hasta,hatta seni kiskandirmak icin arkadasinla bile cikmis,ama sen anlamamissin oda birakmis.

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bekçiye katılıyorum :D kız sana yürümüş resmen :D

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HergeleSefa ve Bekci bunu beğendi.
  4. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Kızın sana yürüdüğü ihtimali olsa da bu ihtimalden farklı olasılıklar da mevcut. Kadınlar ki anlattığın tarzda bir kız daha çok böyledir ilgi meraklısıdır genelde. Yani özellikle toplumdan dışlanan tipler biriyle yakın olduğu zaman onu hayatının baş köşesine koyup sürekli sevgili gibi mesaj bekleyebiliyor. Yaratılış itibariyle sürekli güzel sözler duymaya ve boşta kalmamayı severler, o yüzden de çevremizde sevmediği halde ilişki yaşayan onlarca kız görmekteyiz. O kızla birlikte olma ihtimalin yüksek yani şuanda sana duygusal olarak arkadaşların dediği gibi yürümüş olmasa bile, istersen birlikte olabilirsin; çünkü unutma: Kadınlar yakın arkadaş olmak istedikleri adamla sevgili olma eğilimi gösterirler. (Eğer aşırı derecede feminem bir tip değilsen.)

PeNa, torifonta ve SoldiersOfGod bunu beğendi.
  5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    sende kiza yürü,seni seviyorsa anlattigin kadariyla guzel sevgilin olur,sevmiyorsa senin istedigin gibi bir daha seni aramaz :D

ha eger hem kabul etmeyip hem aramaya devam ediyorsa "ilgi manyagi" kiz tipidir,onu seven cogu erkegin başını yakacaktir,uzak dur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yürüüüüüüü be aslanımm kiiimmm tutar seniii:):):)

7. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Kız senin için yanıyor ama sen ondan kaçıyosun.. Biraz ilgi göster gerçi sende ufaktan bi özgüven eksikliği ve çekingenlik hissettim ama yani o kıza karşı böylesin gibime geldi kızla şu an ilişkin yok ama olmaması için neden de yok hadi bakim kızla ilişkini kur ayrıca ilişkide baskınlığını ortaya koy :)

8. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Acaba dediğiniz gibi mi ? Sürekli mesajlarını gösteriyor şu beni seviyor , Şu bana aşık falan filan çok havalı hep trip atıyor . Ve şunu da demeliyim bu kız galiba abimle de ilişkisi vardı birkaç mesaj gördüm . İlişki konusun da annem onu sevdiğimi düşünüyor , onun annesi sanki kardeşiz gibi davranıyor okul zamanı akşamları ikimizi evde bırakıyolardı ama sevdiği çocuktan felan bahsedince biraz geri durdum ve şuan baya soğudum . Acaba barışıp biraz baskınlığımı ortaya koysam mı ?

9. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Sevdiği çocuktan falan bahsediyorsa girme hiç o işlere.. Yani işin gerçeği şu; Kız sana sevgilisiyle yaşadığı fantazileri anlatıyor ya şöyle yaptık şuraya gittik diye sende onun sevgilisiyle yaptıklarını dinliyorsun.. Bırak o kızı.

10. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    O kızdan hayır gelmez. Sanırım abimle de ilişkisi vardı diyorsun o ihtimal bile uzak durman için yeterli :)

11. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Sürekli tersle ters cevapler ver muhtemelen bizim abazanlar yüzüne kendini pamuk prenses gibi görüyodur. ilişkilerinden bahsediyormuş Senin ilişkilerinden banane diye tersle umursamaz tavırlar koy ortaya onun istediği şey istediği gibi kullandığı istediği şeyi yaptırcağı bir evcil köpek

ZWEX bunu beğendi.
  12. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bana istedigi sevg
    Bu dediğini yapıcam illa ki barıstırcak annemler sabrım taştı artık.

13. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Kız güzelse yapış affetme 2 günlük dünya bugün varız yarın yokuz.Kıza erkeğin kim olduğunu göster. ;)

alvel, Leopara ve Fraktal bunu beğendi.
  14. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Güzelde çekilmez ya çok konusuyo :)

Sayfayı Paylaş