C.T Fletcher

Konusu 'Profesyoneller' forumundadır ve Stilgar tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Stilgar

Stilgar BFTR Destek / CMS Admin

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    50
    Meslek:
    Ticaret
    Yer:
    Istanbul, Moda
    Ad : C.T Fletcher
    Boy : 180 cm
    Kilo : 106 kg
    Doğum Tarihi : 8 Haziran 1959
    Doğum Yeri : Arkansas / Amerika

Adım CT Fletcher, 54 yaşındayım. Pine Bluff Arkansas’da doğdum ve Comptonda büyüdüm.İnsanlar beni “ CT Fletcher ISYMFS “ isimli youtube kanalımdan ve vücut geliştirme piyasasındaki başarılarımdan biliyorlar. 3 kez bench pressde, 3 kez strict curlde ve 1 kez de vücut geliştirmede dünya şampiyonu oldum.

Junior Miles ismindeki kuzenimin teşivikiyle 23 yaşındayken ağırlık çalışmaya başladım.O yıllarda her gün çalışmıyordum, kendimi ne zaman rahat hissediyorsam, beni zorlamayacak bölgelerimle çalışıyordum.Günlük rutinlerimi değiştirmeyi denedim. Hem ağırlık çalışmasını hem de kalistenik hareketleri günlük çalışma planım arasına koydum. Fakat benim asıl tutkum halterdeydi. Hiçbir ses 45S çiftini tokatlamaktan daha tatlı gelmiyordu. Bana çekici gelen başka sporlarda vardı. Boksu seviyordum . Karate ve Tea Kwon Do ‘da 2.derece kara kuşak sahibiyim.Youtube kanalı açma nedenlerimden biri de insanlara hikayemi anlatıp onlara ilham vermekti.

Kaynak : http://easysimplefitness.com/ctfletcher-interview/

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş