Burun ameliyatı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve sonegobükücü tarafından 25 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar merhaba ben geçtiğimiz cuma günü ( 23 kasım 2018) burun ameliyatı (revizyon 3. kere) ameliyat oldum kulağımdan kıkırdak alındı ve düzeltme rötuş yapıldı yani fazla ağır bir ameliyat olmadı bu sefer ki sorum malum vücut geliştirmeye ne zaman bağışlayabilirim bana lütfen doktoruna danış demeyin onun uzmanlık alanı ameliyat bana bu konuda tecrübeli biri veya birilerin görüşü lazım bide kas kaybını en aza indirmek için supplement kullanmak bir çözüm olur mu? olursa ne kullanmalıyım ? imla kurallarına uymamış olabilirim çokta şey yapmayın şimdiden çok teşekkür ederim...

Son düzenleme: 25 Kasım 2018
  2. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yokmu kimse ?

3. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    nerede oldun amaliyatı bende istanbuldayım 3.kez burundan olmauı düşünüyorum yapamadılar gittti her ne hikmetse oyun mu oynuyorlar ne yapıyorlar benim doktor profesör en az 2-3 ay sonra spor yapabilrisin ağırlık kaldırma dedi birde neden bana lütfen doktoruna danış demeyin onun uzmanlık alanı ameliyat bana bu konuda tecrübeli biri veya birilerin görüşü lazım dediniz ki bu işi tabiki doktora soracaksınız onlar sizin bizim gibi değil bilgili elbette ki en iyisini doktor bilir suplement de neymiş 3 ay sonra başlarsın spora 1 ayda ytoparlarsın dert etme sadece doğal beslen yeter

4. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kocaelide oldum ameliyatı doktor hayatında eline agarlik almamış bayan bide bilemez tabi bana benim gibi biri lazım dedim çünkü okuyan değil yaşayan bilir

5. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    senin yaşın kaç dostum anlaşılan daha çok gençsin bu mantık sakat bir mantık doktorun bayan olması ufak tefek olması eline dumbel çalışmaması hiç bir şeyi değiştirmez onlar bu konu da profesyoneller onlar okumuş bilgili tecrübeli insanlar senin gibi ne hastalar görmüşlerdir hayatları boyunca bu tarz konularda bilgileri vardır merak etme

6. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yaş 32 benim de anlaşamayacağız seninle bence gerek yok daha fazla konuşmaya.

7. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    haklısın ne dersek diyelim sen büyük sözü dinlemek yerine gene kendi bildiğini okuyacaksın doktora sor bakalım cesaretin varsa tabiii ne cevap alacaksın sen soramazsan ben sorayım haydi yolun açık olsun

8. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    :) cuma günü soracağım zaten kontrol var.

9. Fortuna Favet Fortibus

Fortuna Favet Fortibus Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    İnşaat Y. Mühendisi
    Yer:
    İzmir
    Tamamı ile aynı operasyon olmasa da burunda kemik operasyonu geçirmiştim 2 sene önce. Doktorumun tavsiyesi ile de tekrar salona dönmek için 6 hafta bekledim. Ödemin dağılması için sodyum içeren tüm suplementleri 3 ay boyunca kestim. Kanama olmadan, ekstra bir şişme olmadan sorunsuz olarak bu süreci geçirdim diye bilirim.

10. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    kemik operasyonu derken estetik oldunmu

11. Fortuna Favet Fortibus

Fortuna Favet Fortibus Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    İnşaat Y. Mühendisi
    Yer:
    İzmir
    Geçirdiğim kaza sonucu burun kemiğim 2 yerden kırıktı o düzeltildi. Kemikte de kesme işlemi yapıldı. Ödem ve şişme bir hayli çoktu. Görsel kaygıdan çok nefes alamıyordum.. şimdi rahatım.

12. sonegobükücü

sonegobükücü Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    geçmis olsun Alllah kaza bela vermesin inşallah anladım bayağı ağır bir ameliyat ve 6 hafta yinede sorarım doktora ama tecrübeli birinden duymak istiyorudum teşekkür ederim sodyum olayına da dikkkat ederim eyvallah :)

Fortuna Favet Fortibus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş