Bursa'da universiteye yakın salon?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve slymnasye tarafından 4 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Herkese yeniden merhabalar tatilde olmam nedeniyle 1 aydır spor yapamıyorum bu arada forumdan da uzak kaldım ama forum tam gaz calısmaya devam ediyor Bursa'da yasayan arkdaslar yarıncı olursa sevinirim uludag universitesine yakın ataevler ,besevler ,nilufer civarı duzgun bir salon arıyorum eskı salonum setbasındaydı oradan cok memnundum fakat evimi gorukleye tasıdım icin orası epey uzek kalıyor bu taraflarda bildiginiz bir salon varsa yardımcı olursanız sevinirim
    herkese iyi calısmalar

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yakın veya uzak orasını bilmem ama bursada bilgi bakımından en üst seviyede usta olarak zeki aktaş var.kardeşini dünya şampiyonasına giden yolda yetiştirende kendisidir.onun salonunu bulmanı öneririm.

kutlukan bunu beğendi.
  3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Cevabın icin tesekkur ederım Guardbody o salonu arastırıcam umarım yakın bi yerdedir bu yıl staj felan yapmam gerektigi icin yakın bir yerlerde salona gitmem gerkıyor hem okul da var tabi zor olucak biraz ama yapıcaz bişeyler artık sanada iyi calısmalar

4. matadorhakan

matadorhakan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş slm bende görüklede oturuyorum ve küçük sanayide ofisim senin bulabildiğin bir yer varmı bulursan haber verimisin
    [email protected]

edit : kişilere nickleri dışında hitap kurallara aykırıdır..

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Şubat 2009
  5. Tripcan

Tripcan Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul / Ataşehir
    İhsaniyede ve ataevlerde çok salon var... Tavsiyem Lifeland , FSM nin üst tarafında kalıyor ihsaniyede...

6. max_rep

max_rep Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar en kolay ulaşabileceğiniz salon santral garajdaki Kent Spor Merkezi Tel 2506218. Sitede resimleri mevcut.Bu arada Zeki Aktaş artık salon işletmiyor.

7. shzade

shzade Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En yakın..

En yakın Göçmen Konutlarında var.Koyden 10-15 Dklık uzaklıkta.ben oraya gıdıyorum ama pek memnun degılım.hocası ılgılenmıyo eger sen kendı basına calıscaksan tam senlık her alet var

8. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    lifeland olabilir carrefour karşısı maya açıldı...dikkaldırım fitstop var

9. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar bu baslıgı ben acmıstım 2007 de okulum bıttı artık ve memleketıme antalya ya dondum o donemde de serkan aktasın da calıstıgı yesil gyme gıtmıstım daha sonra da okulun salonun da calıstım ..

belkı su an goruklede yasayan arkadaslar varsa sitede gocmen konutlarına da bır salon acılmıs dıye duydum aslında bellı bır tecrubenız varsa okulun spor salonuda fena sayılmaz...

10. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    var..

İhsaniye istasyonun orda melike döner var ordan 50 metre ileride benim gittiğim salon var 1 yıldır gidiyorum antrenör mustafa koç bu spor'u iyi bilen ve iyi yaptıran birisi son yarışmacısı dün 3.lük aldı antalyada tavsiye ederim
    salonun ismi big master gym

Sayfayı Paylaş