BURN ! - Yağları yok edeceğim !

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Batujan tarafından 23 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Evet ben bu günlük konularının inanılmaz faydalı olduğunu düşünüyorum eğer konuyu açan kişi istikrarı ve düzenli bir biçimde paylaşım yapabilirse çünkü ; forum üyeleri konuyu açıyor bu üyelerin vücut değerleri var ve bu konularda açıkladıkları kendileri hakkında detaylar ve forumun takipçileri var onlar bu konularda kendilerine yakın gördükleri kişileri takibe alıyor ve bu çok faydalı olabiliyor misal ben bu başlıkta düzenli bir paylaşım yapıp istediğim hedefi elde edebilirsem eminim bu başlıktan sonra ki zamanlarda bile bu konuyu açıp kendini bana yakın göre kişiler faydalanabilecek hem de ben kendi adıma düzenli bir takip alanı oluşturmuş olacağım.

Boy : 186
    Kilo : 93
    Yağ oranım : %25.4

Hedefim ölçülerden ziyade görüntüde değişiklik sağlamak ilk fırsatta bel ölçüleri falanda editleyeceğim bakalım belli zaman sonunda ne kadar kilo-yağ gidecek bütün yağları mahvedip yakmak hedefim !

beslenme programım ise şu düzende

1.öğün = 75 gr yulaf+yoğurt - 4 yumurta beyazı 1 tam + 10 zeytin + domates-salatalık + peynir
    2.öğün = 250 gr tavuk + pirinç ya da bulgur + salata
    spordan sonra = 250-300 gr tavuk + pirinç ya da bulgur + salata
    günde 2.5 - 3 lt su
    supplement olarak sadece optimum gold whey

idman olarak Şöyle bir program uyguluyorum

1.gün = squat 4x15 / lateral pull down front 4x15 / calf 4x15 / leg curl 4x15 / shoulder dumbell press 4x15
    2.gün = walking lunges 4x15 / dumbell chest press 4x15 / biceps barbell curl 4x15 / triceps lying extension 4x15
    3.gün = hiit cardio + abs
    4.gün = Off
    5.gün = squat 4x15 / lateral pull down front 4x15 / calf 4x15 / leg curl 4x15 / shoulder dumbell press 4x15
    6.gün = walking lunges 4x15 / dumbell chest press 4x15 / biceps barbell curl 4x15 / triceps lying extension 4x15
    7.gün = hiit cardio + abs

https://i.hizliresim.com/m62YNy.jpg
    https://i.hizliresim.com/E8PaA9.jpg
    https://i.hizliresim.com/j3ykNG.jpg

tüm açılardan ekledim resimleri yalnız şimdi farkettim ne kadar kötü bir vücut bu arkadaş kamera dahada bir gerçekleri ortaya serdi :D ayrıca vücudu bir düzene soktuğumda ilk işim şu kıllardan kurtulmak estetik açıdan kötü :D

Kurallar gereği sanırım haftada 1 yapmam lazım ama haftada 1 çok kısa bir süre forum yönetiminde ricam 2 haftada bir olsun.psikolojik açıdan önemli.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2016 ---
    Bu arada başlamadan önce bulk önce yapılır tarzı şeyleri çok okudum biliyorum ama gerçekten 93 kilo yağ oranı yüzde 25'e dayanmış bir şekilde hacimlenme işine girmem kendi kafama sıkmak olur çünkü birde o işe girersem zaten yüzde 25e dayanmış yağ oranı 30lara kadar çıkacak biliyorum zor olacak ama şu yağları bayaa ama bayaa bir azaltmam lazım.eskiden yani eskiden derken 14-15 yaşlarında bir ergen iken acayip cılızdım o zamanda benim karın kaslarım gözükmezdi karnım içime falan göçerdi ama gözükmezdi yani şimdide gözükmeyecek belki ama benim yağ yakmam şart.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2016 ---
    Ayrıyetten 1 martta yaptırdığım ölçümde sonuçlar bu şekildeydi o günden bu başladığım güne yüzde 2 yağ oranımı arttırmakta büyük başarı.

Son düzenleme: 23 Mart 2016
  2. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bugun salona gittigimde daha net bir olcu alicam yani hem bu makine ne kadar dogru hemde ilk olculdugum fisi kaybettim ama 3 4 gun once olculmustum ve yuzde 25.4 idi yag orani bu gunler icinde tamamen sporumu yaptim beslenme duzeni fisek gibi

3. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Bugünkü ölçüde yağ oranı %24.2 çıktı yani 4 günde yaklaşık %1.2 düşmüş oradakiler yediğinden içtiğinden hemen oynama yapar dedi ama su değilki sonuçta yağ oranı bu öyle hemen inen çıkan birşey mi ki ?

4. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Kendinden emin bir şekilde kararlı konuşman iyi bir şey, başarılar. :)

Batujan bunu beğendi.
  5. Batujan

Batujan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yanii öyle böyle kararlı değilim daha önce uygulayıp başarısız sonuçlanınca ilk kez bu kadar detaylı ve azimli bir biçimde sarıldım bu işe dört kolla sonuç olarak öncelerden daha zevk alıyorum bende yaparken sporumu&beslenmemi...
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Mart 2016 ---
    Bu arada hedefimde ki yağ oranı yüzde 8-9 çünkü bu dönemin sonunda bulk denilen şeyi uygulayamaya koyacağım bu noktada sanırım yağlanacağım birazda olsa yani olsa olsa o zaman yağ oranım yüzde 15-16'ya çıkar en fazla ama şimdi başlasaydım yüzde 30-35 e doğru giderdim heralde.

Yüzde 25.4 ile başladım yüzde 8'e nasıl ineceğim bakalım ?

Sayfayı Paylaş