1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bunlarda benim resimlerim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alp tarafından 31 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ya surda biz bize takılıyoruz.şaka yapdım...artık bizler hepimiz bi aileyiz..art niyet yok bunu asla UNUTMA ölesine

takılıyoruz.bak banada dırat diyorlar. ;)

2. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    senin çagrılma sebebin bu arkadasta kür var mı yok mu onu tahlil ediceksin :lol: 8)

play_tr nin çagrılma sebebi bu fotolarda oynama var mı yok mu onu tesbit edicek :lol: :lol: 8)

ya takılıyoruz beyler birbirimize KIRILMACA YOK :)

peki alp niye en bastan bunları yazmadın.bizde ona göre bunlarıda göz önünde bulundururduk.

3. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş bu forum sana fazla ya.şimdi antalya titanic otelde tatil yapıyorsun modelsin italyada yaşıyorsun ortamın kralı sende ve antalyada internet kafeye gidip forumları mı geziyon :) :) :badgrin: çok iyi. ne diyeyim sana ve 6 aydada böyle vücut yapıyorsun gerçi tepkilerden sonra boks ta çıktı ortaya.iyi antremanlar 2 senede podyumlarda şampiyonluk olur o zaman. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

4. player_tr

player_tr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    puhahah o yorumu sadece bi kere yaptım ama buda 5 ayda yapılacak vücut değil.ben de iki yıldır yapıyorum ama hala öle değilim neyi yanlış yapıyorum HOOOOOOOCAAAA :roll: bildiğini bizede anlatta bizde böle olalım.
    Bodybuilding'de yeni bi devr mi başlıo noluoz yaa 6 ay ne demek???????????

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    7 Nazik ve Saygılı olun. Uygunsuz dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınalım.Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, duruma gore uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (süresiz uzaklaştırıldığınızda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir).

6. kevin_levrone

kevin_levrone Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADAŞLAR BEN B U VÜCUDA BİR FIKRAYLA KARŞILIK VERMEK İSTİYORUM..bir gün temel amerikada amerikalı bir arkadaşıyla geziyomuş muhabbet başlamış amerikalıya temel demişki siz bu binaları(ikiz kule)'leri ne kadar zamanda yapdınız amerikalıda 4 ayda demiş...temel şaşırmış ya bu köprüyü ne kadar sürede yaptınız demiş amerikalıda 5 ayda demiş; temelde çok uyuz olmuş.amerikadan arkadaşıYLA birlikte istanbula gelmişler burda'da aynı muhabbet işte amerikalı hesapta dalga geçecek ya temel demiş siz bu f.sultan mehmet köprüsünü ne kadar zamanda yaptınız diye alaycı bir şekilde sormuş...TEMELDE DEMİŞKİ AA BU DÜN YOKTU BURADA ..... :p

7. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

arkadaslar bu konuda,burda kapansin..(bu güzel fıkra ile birlikte)

8. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Dün yoktu burda hee ölemi: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :lol: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

9. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    arkadaşlar yanlış anlamayın ama alp arkadaş bir başkasının resmini koyupta benim diyebilir yada başkasının reklamını yapabilir zaten kendisi yapmış olsa kür de alksa başladığı günden buyana 6 ayda bukadar orantılı bir vücut bence imkansız ama alp derseki genlerde var biz doğuştan kaslıyız sözüm yok bana göre dedikleri ile vücuttun bir alakası yok yada dediğiniz gibi en yakın zamanda kız arkadaşı birde salon fotolarını çeksin derim hanii ii poz çekiyorya ;) ....

10. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    alp kendini cep telefonundan ceksene...

bu işi nihayete erdirelim.sen haklı cıkarsan biz özürdileriz,biz haklı cıkarsak sana ne ceza vericegimizi düsünürüz ;) ;) 8)

11. koloni

koloni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    amele
    Yer:
    gebze / kocaeli
    evet fırat çok haklısın :) bakalım 6 aylık bult görüntüler nasıl olacak :)

12. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    arkadaş zaten baştan hata yapmış 6 ayda yaptım ben bu vücudu diye..nedense bu vücutcu arkadaşlarda da böyle ilginç bir olay var herkes kür yapar yapmadım der.supplement alır almadım der..birde kimse dobra dobra "abi ben bu vücuda 10 sene mi verdim çok çalıştım çabaladım zaman harcadım" demez de eh işte dün çalıştım bugün çktı kaslar der gibi laflar eder..bu öss sınavına deli gib çalışıp saatlerce test başında dirsek çürütüp iyi bir yeri kazandğında bir öğrencinin "ya çok çalışmadım ben zaten zekiyim :shock: :shock: " demesine benzer..kardeşim açık açık diyelim uzun zaman çalıştım emek verdim ter döktüm...güzel olanda zaten budur..bizim kimsenin vücudunda gözümüz yok ama zaten ilk iki resimde belli oluyor enine kaydırma yapılmış..neyse yine de güzel vücut ama gerek yok polemik yaratacak gizlilikte gizemlikte 6 ay çalıştım demeye

13. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bakın arkadaslar buradaki problem su

burdaki problem alp kardesin vücüdu degil,kası degil.onun vucudu ona,bizim vucudumuz bize.isterse bu vücüdü 10 dakikada

yapsın :D o önemli degil

burda bu tip kandırmacalar seyler olunca formun o samimi , o hos kokusu gidiyor.insanlar böle olmayan sahte seylerle

karsılasınca.arada bi

samimiyetsizlik doguyor anladınız mı yada anlata bildimmi..ben buna kızıyorum...ben burdaki üyelerin inanın öle kötü niyetli

olduklarını sanmıyorum.ama bu sekildede su istimal edilmez.

yoksa alp bu fotolar sahte olsa ,yalan olsada bana bişe katmaz , benden bişey eksiltmez.ama ben samimiyetsiz insanların

(sözüm meclisten dısarı SENİ ASLA KASTETMİYORUM İNSANLARIN DİYORUM) bu

formda yerinin olmadıgını düsünüyorum..

BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN bir insanın bile kalbini kırmamaktır.yazılarımız biraz agır oldu.çok yüklendik sana.hakkını helal etmeyi unutma ;)

14. virtual_insanity

virtual_insanity Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    fırat bende bunu söylemeye çalışmıştım aslında ama senin türkçen galiba benimkinden daha iyiymiş :cry: :cry:

ama ben de kimseyi gücendirmeye çalışmıyorum...yoksa dediğin gibi herkesin vücudu kendine

15. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ

dostum kişisel gelişim derneklerinin seminerleri oluyor onlara katıl .ben daha pazar günü katıldım.iletişim konusunda sende

kendini daha iyi ifade edebilmenin yollarını ögrenirsin.üstüne bide sertifika cakıyorlar...senin memeleketindede vardır sanırım

takip etmelisin bence

16. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Fırat hocam aşmışsın sen kendini :D 10 dk fln ehue yıkıldım koptum orda :D

17. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    ya zaten espiri olsun diye öyle yazdım dostum :D

18. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    ya inanın bu konuda olayın cılkı çıktı ok alp arkadas bir şekilde ama doğru ama yalan bir konu açtı dikkat ediyorum gereksiz yere gereğinden fazla eleştiri aldıgı gibi birde artık dalga ve maytap geçilmeye başladı şimdi bu konuda buna benzer mailler bende attım iğneliyici cinsinden amacım sanki bir yanlışı düzeltme gayesiydi ama yolu bir şekilde buraya düşmüş ama haklı ama yalancı bir misafirede bukadar mesaj maksadın dışına çıktı valla ne yalan söyleyeyim konunun bu denli uzayacagını bilsem ben bu konuya kesinlikle mesaj atmazdım şuan attıgımada üzülüyorum şunu unutmamak lazımki yapılan bir yanlışa yanlışlıkla karşılık vermek veya bunu tencit pilavı gibi ikide bir öne sürmek bize yakışmıyor yani adam bir yanlış yaptı (emin değiliz yinede) bizde onun foyasını çıkaracagız derken çok farklı bir yüzümüzü ortaya koyduk valla bu olay vicdanımı rahatsız etti böyle bir açıklama yapmak istedim kendim adına

19. alp

alp Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben gereken cevvabı verdim ve acıklamayı yapmıstım ama admın sılmıs.dediginiz gibi amator fotograflarda koyacagımen kısa zamanda.iyiy yada kotu elestiriler için yinede sagolun.

20. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ

bende gercekten seninle aynı duyguları paylasıyorum edobey.gercekten bende atmıs oldugum mesajlara pişman oldum.dedim ya surda birinizi kıracagıma ömür boyu banned olmayı yeglerim.alp kardes hakkını lütfen helal et

Sayfayı Paylaş