Bunlar benim için yeterli olurmu

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Himcohar tarafından 4 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Himcohar

Himcohar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abiler :) 4 ay spor yapıyorum 1 ay bıraktım okul vs. yuzunden sımdı tekrar basladın ama busefer tam bı sekılde yapmak ıstıyorum daha onceden kullandımdı proteın tozu felan ama bı etkısını alamadım hocalar pek ılgılenmıyordu yemek konusu pek yapamıyordum ama artık yapmaya calıscam oncelıkle benım boyum 1.78 kilo 69.01 oncelıkle neler yapmalıyım kılomu almalıyım yoksa vermelımıyım az bısı yag var vucudumda gogus bolgesı ve karın bolgesınde soylerseniz sevinirim nereye yazcagımı bılemedım buraya yazdım yeniyim k.b :) bunlar benım ıcın nasıl acaba
    Hardline Progainer 5000 Gr + Arg 1250
    Hardline BCAA 4:1:1 Atb6 120 Tablet
    Hardline L Karnitin Thermo + Noxx 5 + Glutapure 300 Gr + Kreatin 300 Gr
    yada sizin önereceginiz nelerdir (detaylı bılgılendırırsenız sevınırım abılerım :) )

2. yusufincikli

yusufincikli Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Kardesim naptin sen ? Dur daha bismillah ne kadar cok supplement o kadar kas demek degildir. Sunlara verecegin parayla her gun kirmizi et yersin :D eger kilonun 4 4.5 kati karbonhidrat alirsan gainer de mantiksiz.. Eger alabilirim dersen dogal yollardan karbonhidrati , sadece protein tozu ve amino suan icin isini gorecektir. Nox kreatin falan suan icin erken yani benim fikrim bu. Supplement yerine kirmizi et balik kuruyemis bunlari ye hemde lezzetli yani

Nuwaze bunu beğendi.
  3. Himcohar

Himcohar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :) valla bi yazıyım dedım nelere alıyım dıye sordumdu zaten :) ben aslında toplam 5 ay oldu 6 ayımı yapıyorum sporda dogal yemeklerden alıyorum ama sabah kahvaltısı olmuyor ogle desen ıste tavuk felan kofte yıyebılıyorum okul sebebıyle tam faydasını almak ıstıyorum ne onerebılırsınız acaba benım ıcın teşekkur ettım bu arada yusuf abı yorumun ıcın :)

4. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Bence fazla bile

Sayfayı Paylaş