Bundan sonrası için öneriler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve queks tarafından 12 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle 183 boyunda ve 80 kilodayım yaklaşık 9 aydır (7 ayı evde 2 ayı salonda) ağırlık sporu yapıyorum ve 20 kilo verdim. Beslenmem özellikle son 5 aydır dört dörtlüktü... Değişim tatmin edici oldu, bir önce ki konularımda arkadaşlar derimin sarktığını söylediler lakin üst karına bakarak yorum yaptılar sanırım , üst karında kaburga kemiklerim gözüküyor yani fotoğraf yanıştıcı olmuş ve göğüs bölgesi eskiye nazaran yağsız ve hacimli. Bunlara rağmen bel ve bacak bölgem beni hiç tatmin etmedi, eskiye göre çok fark olsada hala yağlı ve yumuşak.

Açıkçası bundan sonra ki süreçte ne yapacağım konusunda çok kararsızım.
    Bir yanım 3500 kalorilik bir kilo alma sürecine gir diyor, lakin bir yanım dur hala yağlısın önce yağ yak diyor. Bundan sonrası için yağ yakmayı hedeflersem bu split veya fullbody program ile olmayacak p90x yapacağım sonucu çok daha hızlı be güzel alacağımı düşünüyorum.

Sizlerin de genetiğim hakkında ve bundan sonra ki süreçte ne yapacağım hakkında görüşlerinizi inanılmaz merak ediyorum...[​IMG][​IMG]

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Hacime odaklan dicem de yine yağlanma ihtimalin var, vücut oturaklı olması içinde kas şart, işin zor ama bir yerden başlaman lazım

Sayfayı Paylaş