bulktan definasyona

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mmrrttyyllmmzz tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mmrrttyyllmmzz

mmrrttyyllmmzz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba 175 boyunda 80 kiloadyım yağ oranım %19 yağsız kilom 62 omuz 120 kol 36 bulkta çok yağlandım yağ oranımı 9-10 a çeksem kollarım ve vücudum çok zayıf dururmu 14 kilo yağ var bi 70 civarı olursam kaslar belirginleşirmi

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Muhtemelen fit olursun ama bu biraz da yağ harici ağırlığın ne kadarının kas olduğuna bağlı. Kalın kemikliysen kas kütlen daha düşüktür, ince kemikliysen daha yüksektir. En iyisi deneyip görmen.

3. mmrrttyyllmmzz

mmrrttyyllmmzz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    çok saol kardeşim kemiklerim ince sayyılır deniycem çok iyi olmasada tecrübe ederim tekrardan saol

4. mmrrttyyllmmzz

mmrrttyyllmmzz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
  5. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    36 kol la definisyon girersen %19 la bide %10 da 33 falan olur heralde bence girme kolu en az bi 39 40 yapmadan girme

6. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bir soru sorayım arkadaşlar.82 kgyim. 66-67 kg yagsız kütlem var, 64 kg kas kütlem var.Yag oranım %18 yani 15 kg.(Devlet hastahanesi onaylı)

Mart sonuna kadar büyümeye devam edip nisanda yag yakımına baslamayı dusunuyorum.Diyet konusunda eğitimliyim yani hesap kitapda sorun yok beslenmeye takılmayınız.Supplement olarak whey,bcaa,amino kullanıyorum.Aynı zamanda definasyon icin bcaa ve l-carnitine hazır bekliyor.

Bel 91-92, kol soguk 39 ve sıkılmamıs serbest hali 34cm . boy 180 yas 20. Fitness gecmişi 2 yıl.

Daha once hic definasyon ve yag yakımı yapmadıgım için soruyorum.Yag oranını %15 veya 14 lere ceksem yani 77-78 kg olsam, görünüm nasıl olur ? Küçük cılız bir insan olmaktan korkuyorum.

7. mmrrttyyllmmzz

mmrrttyyllmmzz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    çok güzel durur bence yap tecrübe olsun bende mart sonuna kadar bulk sonra definasyon yapmayı planlıyorum kly glsn

Sayfayı Paylaş