Bulkta Jinekomasti sıkıntısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ahmet377 tarafından 30 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar yaklaşık 1 aydır bulktayım yaklaşık 2-3 kg kadar aldım amacım 80 den 90 a çıkıp sonra cut yapmak şuan 81-82 kg yim ama göğüs bölgem biraz fazla yağlandı ve jinekomastimsi bir görüntü ortaya çıkmaya başladı ben 90 kg ye çıktığımda muhtemelen çok daha çirkin bir görüntü olacak memelerimde, ama sonradan definasyona girdiğimde bu sorun büyük ölçüde ortadan kalkarmı ? çünkü hep çok zayıf bir çocuk olduğum için hayatımda hiç jino ile ilgili bir sıkıntım olmadı ergenlikte de böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç , yani tekrar kilo verdiğimde bu göğüs yağlanması büyük ölçüde gidermi ? , göze çarpmayacak kadar gitse yeter ,, lütfen yardımcı olun bana boyum 180 yani 90 kg benim için o kadar obez bir kiloda değil , ve memelerimde de ağrı veya ele gelen sert bir doku yok

Son düzenleme: 30 Eylül 2020
  2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Jino yağlanmaktan farklı, meme dokusu oluşumu oluyor. Kimi insanda fizyolojik, kiminde hormonal dengesizlik sonucu meydana geliyor. Yağlanma sıkıntın varsa beslenmeni gözden geçir

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet377 bunu beğendi.
  3. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    ne kadar dikkat edersem edeyim bulkta olduğum için mecbur biraz yağlanma olucak

Sayfayı Paylaş