Bulking ve definition zamanina nasil karar vermeliyim

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve acngz tarafından 3 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. acngz

acngz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Tam 3 ay bugun bitti sagdaki(62,5 kg) halden soldaki(69,8) hale geldim,bulking yaparak hacimlenmeye calisiyorum ilk sorum yanlis yaptigim herhangi bir sey var mi? Sizce durum nasil. Ikinci sorum bulking e ne kadar devam edip definition a ne zaman gecmem gerekiyor. Yardimci olabilirseniz cok sevinirim

2. mali67

mali67 Üye

Beğenileri:
    2.593
    Ödül Puanları:
    123
    bu kişiden kişiye değişir.definasyon için altını kaslarla biraz doldurmak gerek bence.yoksa yanlış zamanda yanlış şekilde yapılan definasyon mantıklı olmaz.

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    kas kütlen henüz yeterli değil bulk'a en azından 4-5 ay daha devam etmelisin.

4. acngz

acngz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    H
    Haklisiniz zaten kilo verirken kastan da kaybedicem iyisi mi garanti olsun diye ben biraz daha uzun tutayim
    Teşekkür ederim

5. oleg

oleg Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bence kilo alırken biraz daha dikkat et.3 ayda 7 kilo almışsın yüksek bir miktar.baya yağlanarak aldığını düşünüyorum.Definasyon döneminde yağ oranını düşürmen zor olabilir.Sana tavsiyem Clean bulking yaparak ( yani en az derecede yağlanma sağlayarak ) kilo alman.Fotolardan büyüdüğün kesin.Fakat hatlar çok belirgin değil.Hatları belirginleştirmeye çalış.İyi çalışmalar

6. acngz

acngz Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Haklısınız pek fazla dikkat etmeden yiyorum, benim icin oncelik omuz ve kanat oldugu icin hic goguse girmedim simdilik. Sekillendirmek icin sanirim ona da baslamam gerekecek. Bundan sonra biraz daha karb. I kisip proteine yuklenicem tesekkurler tavsiyeleriniz icin

Sayfayı Paylaş