Bulking Programım 3360 Kcall

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve yigot tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Konu sahibine son bir sözüm daha:)definede yapsan bulkda yapsan lif siz diyet olmaz,beslenme planında lif eksik kabız olman muhtemel,benden söylemesi,sebze yeşillik sadece besin değeri için değil içerdiği lif oranı için de yenir ve bu vg için oldukca önemlidir.

k.b., zeo64 ve Created By Loss bunu beğendi.
  2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Ben su profesyonel programi merak ediyorum, musait olunca ayarlayip yazarsaniz sevinirim.

Sic Semper Tyrannis

k.b., Bekci ve zeo64 bunu beğendi.
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bende Bendee

k.b. ve Created By Loss bunu beğendi.
  4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    20 gram ihtiyacı duysam 40 gram kullanıcam tatmin oldunmu ?
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Mayıs 2015 ---
    Denedikten sonra yorumla ozaman okadar bi yorum yapma hevesin varsa olasılık üzerinden tahmin yürütüyon sadece dene bi bakalım.
    Bu programı deneyip verdim dostum bu 2. part ı gelişemiyorum diye bişey yaşamadıgım hatta bekledigimden fazlasını aldıgım için koydum.

5. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Neymis olasilik? Bilimsel veriler uzerinden konusuyorum saglikli yaglarin hormonlar uzerindeki etkisi bu kadar basit. Hadi onu gectim bunlae denenmis ve dogrulugu ispatlanmis seyler. Ben tartisma cikarmamaya calisirken ustume gelme istersen cunku bilgilerin yalan yanliz ve sen bunu kabul edemiyorsun.

6. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    AAA dogru soyluyon hatta hayvansal yaglar etkiliydi üretiminde demi programdaki sütten gelen tavuk tan ve ton balıgından gelen yağları saymıyodun sen demi pardon.
    Tabi testosteron u arttırması için gece uyumadan alınan çinko Ve D vitaminini falan ?

7. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Sen boyle devam et ne desek karsi cikacaksin sonucta... Profesyonel programini da bekliyoruz bu arada.

Bekci bunu beğendi.
  8. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Bilimsel makale atarmısın bana bu konu altına.Tek li veya çoklu doymamıs yağların testo arttırdıgına dair bilimsel arastırma.
    Bildigin bilgi eksik hatta hem hatalı hem eksik.
    Testo neden düşer i sorglua ilk testo kalori kesiminde düşer yani definasyonda.Definasyonda insulin cok yukselmesin diye karb kesildiginden yağlara dönülür ve saglıklı yağlar la gerekli kalori insulin yükseltmesi olmadan alınır böylece testo düşmez.
    Gercekten istek gelirse yazcaktım programı elimde olsa suan bulking programınıda silicem deger bilinmiyor denenmeden boş yorumlar atılıyor güvenen olsa vücut fotolarını atalım diycemde hepiniz 50 60 kılo insanlar youtube sayfalarını izliyip dolıuşmuşsunuz.
    Katarina varmısın atalım vücutları önden arkadan bi sırt bi gögüs pozu yermi bana 70 kılodan fazla oldugunu kanıtla ilk sonra programıma laf et ?
    Lifi okadar takıyosan kepekli makarna tercih edebilirsin.Ben kabızlık sorunu hayatımda gerçekten hiç yaşamadım ondan takmıyorum pek...

9. Katarina

Katarina Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    53
    Olay o bu su degil. Sen baslikta kim ne yazarsa yazsin karsi cikiyorsun. Buradaki insanlarin tek amaci yardimci olmakken sen ters davranip hep karsi cikiyorsun.

elezar ve Bekci bunu beğendi.
  10. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Dene yararsız oldu de bende şapkamı önüme alır özür dilerim burdaki herkesten ben bu beslenmemi geliştire geliştire bu hale getirdim ve bu en üst seviyesi işe yarıyor diye attım sen nasıl beslendın bılmıyorum ama güveniyosan sımdıye kadar dogru beslendıgıne 2 foto at bende 2 foto atayım ?

11. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tamam tamam sen daha uzağa işeyebiliyorsun.
    testosteron ve insulin bilgilerinde ciddi yanlışlıklar/eksiklikler var , bu konulardaki bilgilerini yeniden gözden geçirmende fayda var.
    sakin ol atarlanma yine anlıyorum heyecanlısın ve bunun ardından birşey yazacaksın ama senden önce en basitinden ben birşey yazayım
    bildiğim kadarıyla(bu konuda aydınlatırsan beni mutlu olurum , bilgilerinden faydalanmak istiyorum) sağlıklı yağlardan tüketmenin testosterona artı bir faydası var
    eee bu testosteronu çok önemseyen bir arkadaş olarak sen neden sağlıklı yağlardan faydalanmıyorsun ( badem ceviz fındık vs sevmiyorsan sorry)

Bekci ve Created By Loss bunu beğendi.
  12. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Ben gercekten gormek istiyorum antreman programini, nedenleri ve sonuclari ile.

Sic Semper Tyrannis

Bekci bunu beğendi.
  13. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bu programı dene diyor bilgili bir vücut geliştirmeci böyle bir beslenme programı uygulamaz zaten. Antreman programını atarsan en azından ondan faydalanalım değil mi sonuçta sen bu işte süpersin kral sensin.(niye böyle bir konu açtıysan bir eleştiriye bile tahammülün yok)

Bekci bunu beğendi.
  14. mtnergl

mtnergl Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Liseyi bitirdikten sonra daha çok olurum,önce derslerine yoğunlaş sonra millete beslenme önerileri sunarsın .

15. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Matematigin yetmiyo heralde lise coktan bitti.

16. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Gece yatarken ton balığı ile glutamin arasında tercih yap. Ton balığındaki protein de belirli oranda insülinde oynama yapacağı için glutaminin yararı olmayacaktır.
    Glutaminin GH üzerine etki gösterebilmesi için midenin boş olması lazım diye biliyorum.

17. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bende whey ve creatin kullaniyorum. Sadece ant gunlerimi almaliyim sizce yoksa hergunmu. Bana bu creatin depolandigi icin hergun kullanilmali gibi dusunuyorum ama sadece ant gunleri yani haftada 5 gun ant dan 20dk once 5g 200ml su ile aliyorum. Sizce nasil olmali

Sayfayı Paylaş