Bulking , karın bölgesinde yağlanma ve diyet [Acil]

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorkem12 tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar spor hayatımda bir çok ufak sakatlık geçirdim (el kırılması, karpal tünel sendromu baslangıcı , tendonlarda sıkıntı ) neyse toplam süreç sakatlıkları saymassak 6 ay kış başlangıcından beri bulking yapıyorum karın kaslarım vardı açlık kası degıldı şekeri tuzu kesmıstım mekik cekmıstım karın kaslarım ortadaydı sımdı gelelım benım sıkıntıma savaş cebeci sabah kahvaltısı adlı videosunda yağ oranı %10 u gecmıs birisi bulkıng yapması anlamsız sısman falan dedı kafam takıldı iyide dirty bulkta yağ oranının artması kacınılmaz zaten %10 un altında olsa lean bulk olurdu savas hocadan ıyı bılemem ama dusuncem bu benım yağ oranım karında oldu diger kolda falan cok az minimum gogustete oyle cok az oldu fakat gobek cıktı ıste karın kotu oldu karın kaslarım kayboldu şişman mıyım şimdi ? bulk yapmam gereksiz mi ? Kardiyo yapsam kas kaybından cok korkuyorum kas kaybı yaşar mıyım ? karnım cok kötü yağlandı kas kaybetmeden nasıl yağ yakabilirim ? Şimdi ne yapacagım yaz gelmesıne 2 ay kaldı herkes cok kötü olmuşun şişmişsin falan dıyor haklılarda karnım yağlandı onerılerınızı şiddetle beklıyorum .
    Gym e başlamadan önceki bildigim ölçüler

Kilo 60

Kol 33

Bulkginten Onceki ölçüler

Kilo 64

Kol 35 -36 civari

Şimdiki ölcüler

Kol 40.5

Kilo 80

Hepinize teşekkür ederim

Not: yaklaşık 3 haftadır savaş cebecı bulkıng hipertrofi programını yapıyorum
    Not 2 : Kolda yağlanma nerdeyse yok

2. gorkem12

gorkem12 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar spor hayatımda bir çok ufak sakatlık geçirdim (el kırılması, karpal tünel sendromu baslangıcı , tendonlarda sıkıntı ) neyse toplam süreç sakatlıkları saymassak 6 ay kış başlangıcından beri bulking yapıyorum karın kaslarım vardı açlık kası degıldı şekeri tuzu kesmıstım mekik cekmıstım karın kaslarım ortadaydı sımdı gelelım benım sıkıntıma savaş cebeci sabah kahvaltısı adlı videosunda yağ oranı %10 u gecmıs birisi bulkıng yapması anlamsız sısman falan dedı kafam takıldı iyide dirty bulkta yağ oranının artması kacınılmaz zaten %10 un altında olsa lean bulk olurdu savas hocadan ıyı bılemem ama dusuncem bu benım yağ oranım karında oldu diger kolda falan cok az minimum gogustete oyle cok az oldu fakat gobek cıktı ıste karın kotu oldu karın kaslarım kayboldu şişman mıyım şimdi ? bulk yapmam gereksiz mi ? Kardiyo yapsam kas kaybından cok korkuyorum kas kaybı yaşar mıyım ? karnım cok kötü yağlandı kas kaybetmeden nasıl yağ yakabilirim ? Şimdi ne yapacagım yaz gelmesıne 2 ay kaldı herkes cok kötü olmuşun şişmişsin falan dıyor haklılarda karnım yağlandı onerılerınızı şiddetle beklıyorum .
    Gym e başlamadan önceki bildigim ölçüler

Kilo 60

Kol 33

Bulkginten Onceki ölçüler

Kilo 64

Kol 35 -36 civari

Şimdiki ölcüler

Kol 40.5

Kilo 80

Hepinize teşekkür ederim

Not: yaklaşık 3 haftadır savaş cebecı bulkıng hipertrofi programını yapıyorum
    Not 2 : Kolda yağlanma nerdeyse yok
    Not 3: Muscletech premium mass gainerim var daha 3/2 si bitti onu ne yapayım ?

Sayfayı Paylaş