1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

bulka girdim fakat 1 aylık yuzme+kıckboks kursum var yardım lütfen

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve gbale11 tarafından 11 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gbale11

gbale11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meraba Abilerim Kardeşlerim yaşim 14 boy 166 kilo 58 ramazandan sonra bulk yapmaya başladım gayet duzenlı bırşekılde ıhtıyacım olan kalorının 300-500 fazlasını aldım neyse ben bır aylıgına yuzme + kıckboks kursuna yazılmıstım sımdı 2 gun sonra baslayacam kickboks bitiyor yüzmeye giriyorum 15er dk ara var haftada 3gün bide 3 gün agırlık antremanım var buyuk ölcüde bu şekılde bulk yapmam ımkansız göruyorum ben sımdı ne yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevınırım benım kafamdakı düşüncem : squat deadlıf bpress tarzı antremanları haftanın bir günü yapip diğer 3 günde yuzme+kıckboks yaparak yag oranımı düşürüp 1 ay sonra bulka devam etmek gıbı bir düşüncem var sizce boylemı yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız

Sayfayı Paylaş