Bulk için tavsiye. Gainermi? Protein tozumu?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve GökayKanca09 tarafından 23 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GökayKanca09

GökayKanca09 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Selam arkadaşlar. İlk defa bulk donemine giriyorum. Mümkün olduğunca iyi antreman ve iyi beslenmeye çalışıyorum. Ekonomik şartlar çerçevesinde. Günlük 700 ila 1 kg tavuk veya hindi alıyorum ve yaklaşık 4 bardak princ yüklüyorum. Bazen makarna. Bazen patates. Kalori fazlasını bazen cici bebeden bile alıyorum. Tek sıkıntım antreman sonraları. Acaba antreman sonrası kendimi gainer denen suplementle beslemelimiyim. Biraz daha yağ ve hacim almak istiyorum. Aşağıya resim bırakıyorum. Her resim arasında 1,5 ay var. Soldan saga...

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  2. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Bence Gainer’a vereceğin para israftan başka bir şey olmaz.Mevcut beslenmenle gayet güzel hacim artışı sağlayabilirsin, kilo artışı olmadığı dönemlerde karbonhidrat miktarını kademeli bir şekilde arttırabilirsin.

Ek olarak şahsi görüşüm proteini fazla aldığın yönünde.Kilo başı 2 gr protein yeterli olucaktır.Fazla proteinin vücutta yağ olarak depolandığını biliyoruz.

3. Tahsn

Tahsn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Beslenmeniz gayet iyi arkadaşın dediği gibi bence birşey almanıza gerek bile yok.Sadece almadıysanız (muhtemelen almışsınizdir) kreatin öneririm.

Sayfayı Paylaş