Bulk döneminden Düşüş

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bestmodel tarafından 20 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Arkadaşlar bu bestmodel arkadaşın üyeliğidir.Ve benim resmimi koymuştu daha öncede ama ben o postu bulamadım yoksa onun devamı olarak koyacaktım.Ve resmi koyarkende bursa power time tamer diye belirttim.Yani bestmodel diye birşey yazmıyor.

2. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    hımmm..ozaman sen boyle tartsmaların cıkmasını engellemek ıcın(ki cok haklılar bu konudaa)kökten bı deısıklık yappp....
    farkındaysan mıllet vucudunu deıl senın kısılıgnı tartsmaya baslasdıı... :!: :!: :!:

3. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Arkadaşlar ben bestmodel
    Bakın şimdi tamer arkadaşımın resmini ben daha önceden yayınladım.Ve yorumlar geldi.Ozamanlar bulk haliydi 95 kg. ve şuanda 85 kg oldu.Bende foruma yeni resmini koyalım dedim.Oda beni kırmadı ve koydu.Resimdeki benim zaten demedim zaten daha önceden yüklü resimlerim var bu şekilde bir kandırmaca neden yapayım.İnsan 1 senede bile 10cm kol artıramaz herhalde.Yani bu salaklığı neden yapayım.Bazı arkadaşlar sevinmişler açığımı bulduklarını sanmışlar.Ama onlarda kendince haklı ben not düşmedim konuyu açıklamadım.(arkadaşım olduğunu söylemedim)

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Ama önceden bir açıklama yapman gerekmez miydi? Tamam arkadaşının dediği doğru, ilk mesajda Tamer yazıyor, ama senin üyeliğinden olunca ve oradan konuşmaya devam edince böyle olması doğal. Bu yazının başına bile "ben bestmodel" yazmışsın, normalde böyle bir şey yazmaman gerekir. Her mesaj attığında tahmin etmek zorunda kalacağız o zaman, acaba bestmodel mi yoksa Tamer mi konuşan. Arkadaşın alsın kendine bir hesap, oraya koysun resimlerini. Öbür türlü olacak ise, bende söyleyeyim bir arkadaşıma bugün sen gir benim hesaptan diye, sonra kafasına göre mesaj silsin/editlesin, öbür gün diyeyim ki "ya o Mehmet'ti ama" :roll:

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    yine problem yine bestmodel denecek ve yorum yapacak pek birşey yok.

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Görüldüğü gibi tüm yönetim yine burada ve yine saçma şeylerle uğraşıyor

ilk resimlerden sabıkan var ise biraz daha dikkatli davranman gerekir sanal alemde ben kimseye inanmam o buydu bu buydu belki kaç kişi foruma kendi yerine başkasını koymuştur bizde tüm iyi niyetimizle yorum yapmışızdır oda monitöre bakarak pis pis gülmüştür bunlar mutlaka olmuştur.

fakat burada amaç biraz eğlenmekte olsa yönetimdeki arkadaşlarım zaten kısıtlı giriyor o yüzden bırakın işimizi yapalım her soruya açığız ama yardıma ihtiyacı olan sorulara

7. EvoLutioN87

EvoLutioN87 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bravo başarılı bende aynı sporla ilgileniyorum sana tavsiyem sadece bel kısmını biraz daha incelt o zaman vücdunun güzelliği daha da portaya çıkacaktır...

8. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    http://rapidshare.de/files/34063800/kol.avi(burda ölçü alırken)

http://rapidshare.de/files/34063365/kanat.mpg(buda kısa poz )
    amacım bilgi paylaşımıdır.Body yapmayı seviyorum yapanıda severim;)

9. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Bestmodel ben
    Bu üyeliğimle sadece tamer arkadaşım girdi ,sadece kendi nickimle onun resimlerini yayınladım.Ben bu siteye 4-5 kişi üye yaptım.Tamer netle alakası olmayan bir arkadaşım ve sadece benimle nete geliyor(resim upload etmeyi bilmiyor)
    Ondan bu karmaşıklık oldu.Ve bundan dolayıda özür dilerim

10. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Arkadaşlar kol ölçüsüne inanmayanlar nerde ?
    Resim değil video koydum.Daha gerçekci olsun diye.Ama halen daha cvp verenler olmadı bide.Bazı arkadaşlar benim kolum bilmem kaç seninki bukadar asla olmaz diyor.Kendilerini dev aynasında görüyorlar.Buda kendini beğenmişlik değilmi?

11. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    bu kadar kompleks yapmana gerek yoktu . "benim kolum daha büyük" gibi muhabbetlere girmene hic gerek yoktu .. herkesin kolu kendine .. zaten görüntüler pek ic acici ve net degil .. ben de mezurayi koluma tutar, videoya ceker istersem kolumu 50 gösteririm.. mesele o degil.. kolun bana videoda da, resimde de 45'lik bi hava vermiyor.. belki define olmadigindandir.

Bu topikte kimin kim oldugu bile belli olmadigi icin daha fazla yorum yapmak istemiyordum ama "hani nerdesiniz alin size kol" tarzi tavirlarindan ve bir cevap okumak istedigini anladigim icin yazdim .. bazi seyleri asip daha olgun davranman dileklerimle...

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    best model bugüne kadar ki üyelik sürende yaptigin hareketlerden dolayi yeterince kendine karşi güveni yiktin.ki şimdi de bu başlik da ilk başta yanliş yaptin ve sonra düzelttin.şimdi de yüzyüz delikanlilik yapiyorsun.eger bu foruma insanlar kazandirdiysan o insanlar kendi hesaplarindan girip resimler koysun ve yorum istesin.aksi durumda veya yine bir oyun çevirmen durumun da forumdan uzaklaştirilacaksin,bilgine....

13. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Ayaz ben bu msj yazarken sen neden üstüne alındın.Ben genel olarak söledim isim vermedim.Neyse ben konuyu uzatmak istemiyorum.Bende herkeze başarılar diliyorum

14. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    senin demenle üstüme alinmadim. ben ne yazdigimi bildigidim icin üstüme alindim .. bu kadar gariplesme ;)

15. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu konu amacindan sapdigi veya amaci farkli oldugu için kilitliyorum....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş