Bugün ilk antremanımı yaptım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 11 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Arkadaşlar bugün ısınma felan esnemeler yaptım bu arada boks dedim ama kickboks yapmaya karar verdim açıkcası zevk almadım o yüzden kboksa geçtim.
    herşey iyi ama bi yere kadar iyi yaptım ordan sonra kollarım tutmaz gibi bişey oldu :D kaldıramıyorum bacaklarım kalkmıyor yoruldum felan bunlar zamanla geçermi yoksa bilen birisi yazabilirmi cidden yumruk bile atamıyordum bi ara kollarım bile kalkmıyordu o derece bi ara bıraksammı dedim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Şubat 2018 ---
    Arkadaşlar bu arada buraya mma salonu açıldı hocası milli takım antrenörü sadece mma değil bu arada tek hoca sanırsam bilmiyorum ama güvenemedim türkiyede mma iyi durumda olsa hiç düşünmeden giderdim ama güvenemedim bunu da yazmak istedim.

2. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
  3. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    mma milli takım antrenörü murat kazgan o da yeni bir salon açmadı yalan söylüyodur adam

4. Cyborg

Cyborg Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Halk tabiriyle hamlamışsın,1-2 hafta daha sürebilir spora yeni başlayanlarda görülen bir durum zamanla hafifleyecektir.Beslenmene ve dinlenmene dikkat et.Ayrıca spordan sonra özellikle ağrıyan yerlere azda olsa bir esnetme yaparsan sonraki günlerde daha az ağrı çekersin.

Darksafir2 bunu beğendi.
  5. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    mma milli takım antrenörü degil bahsettiğim salon mma boks kickboks felan yazıyor ama adamın adını arattım milli takım antrenörü çıktı kickboks onu dedim

Sayfayı Paylaş