Bu Supplementleri Nasıl Kullanmalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve faysalbozkus tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. faysalbozkus

faysalbozkus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle Herkese Merhabalar;

Arkadaşlar Almam gereken değil elimde olan supplementleri söylemek istiyorum size fakat nasıl kullanmam gerektıgı hakkında bıraz fikirsizim yardımcı olursanız sevinirim...

22 yaşında 1.75 boyunda 70 kiloyum. Göbek felan yok ve metabolizmam cok hızlı kilo alamıyorum.)
    Yaklaşık 4-5 aydır spora duzenlı gıdıyorum..

Muscletech Premium Mass Gainer 5440 Gr

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr

Optimum Gold Standard Casein 1818 Gr

Scivation Xtend 384 Gr

Olimp Vita-Mineral Multiple Sport 60 Kapsül
    Bana sadece proteinleri ne şekilde kullanacagımı gun içinde nasıl dagıtacagımı soylersenız yeterlı olacaktır.vitaminleri bir şekilde ayarlıyacagımı dusunuyorum.
    Aynı zamanda solgar omega-3 ve solgar b vitamini var..(b vitamini mass gainer için beraber kullanmak için almıştım arkasında beraber tuketıldıgınde daha iyi sonuclar alınacagı yazıyordu o yuzden almıstım..)

Yardımcı olan herkese sımdıden tesekkurler....

2. Yusufcan1

Yusufcan1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Olimp kapsulu bende kullandim aksam 7 gibi ogunden sonra aliyodum tek kapsul maviden ve beyazdan mass gaineride kullandim yatmadan oncede aliyodum bide ogunlerden sonra caseini bence yatmadan once almalisin uykundan once ve uykunada dikkat etmelisin onun icin scivation pre workout idmandan 30 dk once idmandan sonrada wheyi al
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ocak 2015 ---
    Wheyi sabah kalkar kalkmaz ac karnina veya idmandan once sana kalmis nasil alicagin

Sayfayı Paylaş