bu supplementler hakkında fikirlerinizi bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve akay1234 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim boyum 1.80 kilom 70 yaşım 18 benim şöyle 2 seçenegim var 120 milyon param var bu paraya gidip tanıdıktan 100 tablet aminoasit (perfect)+200 tablet creatine (perfect) + Protein tozu 1.5kg (GNC) alabilirim yada bunun yerine o 120 milyona sadece weight gainer alabilirim 2.5 kg filan benim isteğim,kollarımın vücudumun hızlı bir şekilde hacim kazanması,yağ olarak kas olarak fark etmez,amacım kilo almak bu ikilinin hangisine yönelmek daha mantıklı ve yararlı olur? değerli düşüncelerinizi bekliyorum ...

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç düşünmeden hemen amino-kreatin-whey protein 3'lüsünü alın. Weight gainer almak yerine çayı daha şekerli yemeklerde daha fazla ekmek tüketirsiniz vs..

3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    bencede creatine amino wheyi al hiç duşunme bile

4. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler arkadaslar, oyle yapacagim,birde sadece merakimdan soruyorum o 3luyu tavsiye etmenizin nedeni nedir,sadece merak ;)

5. butterfly

butterfly Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Gainer'a nazaran v.g.sporunda daha ihtiyaç duyulan ürünler olduğu için olsa gerek,hem enerji temini,hem katabolik etki önleme,hem kas inşaası..

Sayfayı Paylaş