Bu Supplementeri kullanmayı düşünüyorum?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve FeVeR1990 tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1 aydır BB yapıyorum kollarım hacimli fakat omuz gögüs vb için aynı seyi söyliyemicem:D Perfect nutrition amino ve protein tozu kullanıyorum şimdilik 1 ay sonra su ürünü ve twinlab amino ve protein almayi düşünüyorum ne dersiniz

1.85 cm yim ve 76 kg yim birazda kilo almak istiyorum

Weider Maximum Mass Volume 2 kg

Twinlab Protein Tozu

Twinlab Amino fuel 2000

2. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Supplemente bu kadar erken başlamanın sebebini öğrenebilir miyiz? Ya da ek besinlerden mucizevi bi etki mi bekliyorsun?

3. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    bence de çok erken başlamışsın
    2-3 ay daha tam tahıl ekmek, kepekli makarna, ve eti lifalife mı ne yulaf var bunlarla git, gene kompkleks k.hidrat almış olursun, yanlarında da yumurta ve lor ye(kaşar yada tulum loru yağlı böreklik yağsız olur seçim senin)
    ondan sonra bunlara yönel bence ama 3. aydan sonra da weight gainer sana yeterli olabilir görüşündeyim, ama amino asit her türlü gereksiz

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    supplementlerden oyle super bi etki bekleme cokda bel baglama

5. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu yeter bence amino alır almazsan senin bileceğin iş ben olsam almazdım gainerde gereksiz karbonhidrata o kadar para bayılmaya gerek yok

6. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Çok açık konuşacağım. Bir sporcu olarak bu konuda duyarlı olmak zorundayım. Açıkcası böyle erkenden supplementlere yönlendirilmiş kişilere üzülüyorum ve bu duruma sinirleniyorum. İlkin o yönlendiren kişileri bir karşıma alıp bir sorgulamak isterdim. Gelelim spora yeni başlayanlar için önerilerimize: İlk aylar supplement kullanılması doğru bulunmaz. Ayrıca bir çok supplement kullanımı tek başına yetersizdir ve kombinasyonlar gerektirir ve tüm bunlar adı gibi destek gruplarıdır ve temel oluşturmaz. Ancak temel üstüne güzel süslemeler yapabilirler. Daha bir antrenman ve beslenme temeli oluşturmadan ne supplementlerden kalıcı bir fayda görürsünüz ne de paranızı doğru değerlendirmiş olursunuz. İlk üçe ay kadar bir şey kullanmayın. Dördüncü aydan sonra whey protein tozu, kilo aldırıcı gainer, balık yağı, multivitamin başlangıcını yapın. İyi çalışmalar...

umutn bunu beğendi.
  7. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyordum yanlış bilgilendirildim 3. ayıma girmeme 2 hafta filan kaldı şimdiye kadar amino ve protein tozu kullandım :S geri dönüşü yok artık ama beslenmeme çokdikkat ettim neredeyse hergün tavuk veya et yedim peyniride sık tükettim şimdi 3. aya kadar ara vermelimiyim

Birde ilk aylar kullanılmaz derken pek faydasımı olmaz yoksa Zararlı mı ne kastediyorsunuz

Sayfayı Paylaş