Bu spor yüzünden Reflü-Gastrit oldum :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba 3 yıllık sporcuyum.Geçen kış ayında yakşalık 3500 kalorilik bulking diyetndeydim.Günde 5 öğün civarı yiyordum.İnanınsabah aç olmama ragmen, gayet tok olmama ragmen 5 yumurta ve 150 gram yulaf süt ile yiyordum.Diğer öğünlerde 200 gram pişmemiş esmer pirinç,200 gram tavuk ve brokoli yiyordum.Dediğim gibi 350 0 kalori alarak güzel şekile büyüdüm.

Sonra öksürük problemleri başladı.Yediklerimi hazmedemeye basladım.Karnmda şişlik başladı yag olmamasına ragmen.Doktora gittim karnında gaz dolu dedi.Tanı kısmına reflü yazdı.Bazen genzimde yanma oluyor ve çok şiddetli öksürüyorum.Azar azar sık sık ye dedi doktor.Tamam onu yapacagım da 3500-4000 kalori bu sonucta.Gunde 10 öğün mü yiyeceğim ben şimdi ? Hiç bu hastalıklara yakalanan var mı ? Yardım edin ne olur

2. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    hastalık gibi görme bunu çok fazla kişide var olmayanlarda farkında bile değil yada belli düzeye kadar gelmemiş endoskopi yapmadan bu tanıyı nasıl koymuş onu anlamadım korkulucak bısey yok bendede var birazda genetik. antiasit ilaçlar vericek sadece yoluna devam edıcen.doktorun dediği gibi öğünleri böl biraz aç kalk sık sık ye kafanada takma büyütülcek bişey değil bu durum ama endoskopi ol derim en azından reflü derecesini öğren ona göre tedavi uygula.

3. Aestheticjesus

Aestheticjesus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim yazını canlandırıyorum da hala forumdaysan eğer bu hastalıkla sporu nasıl yaptığını anlatsana bi şu an bende de safra reflüsü var mide şişmesi hazımsızlık senin gibi çok yemek yüzünden yaptım bende ve şu an sporu acayip derecede de etkiliyor bi çare bulmalıyım en azından sen yaptıklarını bi anlatsan

Sayfayı Paylaş