Bu spor nankör mü sizce ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre Kazar tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Emre Kazar

Emre Kazar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bazen bench press de 75 kilo basarken gün geliyor 50 yi bile zar zor kaldırıyorum 3 gün gelememiştim ve 3 günün sonunda yemin ederim 50 yi ıkına ıkına kaldırdım, bu spor ara vermeye gelmiyor :)

2. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle nankör:) sen elini gevşeltsrn o seni tamamen bırakıyor..

3. oguzhan01

oguzhan01 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Beslenmenle alakali bence kardesim :) zayiflamaya calisiyorsan idmandan once pilav ve tavuk guzel bir pre workouttur

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    3 gün demi beslenmene bir gözat istersen. ciddi bir kilo kaybı var.. 1 2 haftalık aralarda illaki ufak tefek güç düşüşler yasanır ancak buda 1 2 antrenlık birşeydir kabaca ancak senin dediğine göre bazen kaldıramıorum gibi şeyler tamamane beslenme ve motivasyon eksikliğidir

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Nankörlük seviyesi kişiden kişiye değişiyor ben pek düşüş yaşamıyorum ara verince.

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    prolar için nankördür genetiğiniz kötü ise çünkü istediği herşeyi yapıyorsunuz beslenme olsun antreman olsun supplement olsun hatta yarışmaya katılma durumunuz varsa steroid bile kullanıyorsunuzdur ama ne oluyor genetik sağlam değilse kas kaliteniz düşük yada orta oluyor standart üstü kas grubunuz olmuyor vs istediğinizi elde edemiyorsunuz sonrada aynanın karşısında ulan ne istediysen verdim sana bunu geri dönüşü nankör diyorsunuz:) amatörseniz ciddi anlamda bir beklentiniz yoksa istediklerini verdiğiniz sürece nankör değildir hatırı sayılır bir vücut inşa edersiniz aslında bir bilinmez vücudunuzda sanat eseri yapmaya çalışıyorsunuz ne çıkarsa bahtınıza açıkcası mr olympia ve aksiyon starı hayallerim yavaş yavaş suya düştüğü için artık giderse ekime kadar gitmezsede bicepsime kadar diyorum:)

7. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yani o kadar kisa surede nankorluk gosteren bir spor degil. Ama 1-2 ay ara verir isen kaybi gercekten gorursun sanki o kadar sure sen degilmissin antrenman yapan ;)

8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Valla uykunu alamamış olsan, çok yorgun halde antrenmana gitmiş olsan, kasların yeterince dinlenmeden üst üste antrenman yapsan, üstüne birde antrenman öncesi yanlış beslensen ancak bu kadar olur :D

Sayfayı Paylaş