Bu Sarkık mı yoksa Yağ mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Armonio tarafından 24 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Armonio

Armonio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar 4 yıl önce 15 yaşındayken 105 kiloydum . 16 yaşıma geldiğimde kilo vermeye karar verdim ve 8 ay gibi kısa bir sürede 40 kilo verdim 65 e düştüm fakat sonra çok cılız kaldım ve üzerine 8 kilo alarak 73 kilo civarına geldim ve kilo vermeyi bıraktım . Fakat bu spor verme sürecinde cardio ağırlıklı günlük 1500 kalori diyeti uyguladım ama tabi bunun yanında her gün düzenli olarak 1 dakika 3 set olmak üzere plank yaptım . Her neyse göğsümdeki kollarımdaki bacaklarımdaki yağlarımdan kurtuldum fakat göbeğimdekiler hakkında öyle diyemeyeceğim yani tam olarak göbeğimdekiler yağ mı yoksa sarkık mı bilemiyorum ve size sormak istiyorum resimleri atacağım . Fakat sanırım yağ gibi duruyor çünkü elimle dokunduğumda içinin dolu olduğunu anlayabiliyorum ( sarkıkta içi boş olur ) ve lastik gibi çektin mi gelmiyor uzamıyor . Her neyse sizce bu yağ mı sarkık mı ? Yani şuanda Skinny Fat miyim yoksa sarkığa mı sahibim size sormak istiyorum .

Bu arada Şuanda 19 yaşındayım ve yaklaşık 6 ay önce antepli olduğum için istanbuldan antepe ziyarete gittim ( istanbulda yaşıyorum ) malum yemeklerimiz meşhur olduğundan 82 kiloya çıktım . Boyum 1.80

Resimleri yükledim oradan bakabilirsiniz küçükken bir ameliyat geçirmiştim o yüzden göbeğimde yara izi var şimdiden bu çirkin görüntü için sizden özürdiliyorum .

Son attığım resimdekilerde gördüğünüz gibi plank pozisyonunda durduğum zaman karnım öne doğru gidiyor ama içi boş değil içinde yağ olduğunu çok rahat anlayabiliyorum yine de danışmak istedim

( Not : kötü yorumlarınızı kendinize saklayın vücudun iğrenç vs şeyler yazacaksanız hiç yazmayın kalbinizi kırarım . Ben de zaten harika bir vücuda sahip olmadığımın farkındayım bu konuda kafam zaten çok karışık sizlerde daha fazla moralimi bozmayın . harika vücudum var diye bir iddia ortaya koyduğum yok zaten . Anlayışınız için teşekkürler )?

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş