bu resim fotoshop mu ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sivasli tarafından 14 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar bu benim gecen yil izinde türkiyede cekindigim bi resim,cep telefonundan cektim ve direk bilgisayara yükledim,ben almanyada bi body sitesine kayitliydim ordaki bisey bilmeyen aptallar beni foto shoplu resim koydum diye attilar.bence bu bir türk düsmanligi degilmi.siz bakin bu resimde bisey varmi

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    kusura bakmayin resmi göndermyi unuttum :)

3. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    bana göre resimde hiçbir oynama yok ;) kollarda gayet iyi bu arada :)

4. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Fotoshop'a benzemiyor. Resmi Nokia 6630 ile çekmişsin. :)

5. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    tesekkürler arkadaslar dedigim gibi o adiler beni kesin milliyetcilik yüzünden attilar.
    ayrica mr.olympia sana ayrica helal olsun nasil anladin bilmiyorum ama cektigim cep telefonununun markasini ve numarasini bile bildin.resmin saginda solunda bir yerde yaziyorda yoksa benmi görmedim yavvv :):):)

6. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    O zaman seni biraz daha şaşırtayım. Resmi haziran 2006 da çekmişsin. :)

7. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu resme photoshop diyenin aklını alırım ben :D
    O kırolara birisinin persfektif dersi vermesi lazım.
    Sol kolun kameraya yakın durduğu için diğerinin yanında devasa duruyor, ama persfektif denir buna, objektife yakın olanın büyümesi durumu.
    Bu arada bicepler gerçekten güzel, uzun ve dolu bir biceps yapısı, bu biceplere kocaman tricepler yakışır :D

8. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    haklisin karasan.ayrica yorumlarin icin sagol,,,ama dedigin gibi trisepslerim fena olmamakla birlikte biseps gibi iyi gelismiyolar.senin önerecegin biseyler varmi..trisepsi ben gögüs antremanindan sonra yapiyorum.

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Triceps konusunda maalesef bende sorunluyum hem güç olarak hemde hacim yönünden.
    Bu konuda en temel öneri, zayıf tricepsleri göğüs ile aynı gün çalıştırmamak, göğüs idmanı sırasında ağır presslerle yorulan triceplerin sıra kendi hareketlerine geldiğinde pek bir enerjilerinin ve gelişim potansiyellerinin kalmadığı söylenir.
    Biceplerin zayıf olsa, bir günü sadece kola ayırmanı önerirdim ama bence bu senin için gereksiz.
    Tricepleri sırt ile, bicepleride göğüs ile çalışabilirsin.
    Yani itici kas ile çekici kası birleştirmiş olursun, bu sayede önceki vücut bölgesinin yorgunluğundan etkilenmemiş olurlar.
    Aklıma gelen bir diğer şey ise, triceps çalıştırırken, triceps hareketin yarısından sonra kasılmaya ve ağırlığı üzerine çekmeye başlıyor, mesela makarada aşağı bastırış yaparken, tutamaç bacağımıza değdiğinde yolun yarısına kadar yük tricepste, sonra ise yük azalıyor.
    Bundan hareketle, çok ağır kilolarla yarım tekrarlar yapılarak kas şaşırtılıp büyümeye zorlanabilir.
    Aynı şey dips içinde geçerli, tamamen aşağı inmek yerine, tepe ile yarı yol arasına yoğunlaşılabilir.
    Bence triceps gerçekten ağır kilo isteyen bir kas, ağır basabilmek için kısmi tekrarlardan yararlanmayı düşünüyorum ben, ne dersin?

10. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    haklisin karasan.2 gün önceki triseps idmanimda pump foreverin forumda söyledigi hareketi yaptim,yani dar tutarak benc ama eller benchte tuttugumuzun tam dersi yani avuic icleri yüze bakarak,bu hareketi yaptim ardinada 4*8 alin pres yaptim trisepslerim halen uyusuk sanki aradan 50 saaten fazla gecti ama halen trisepsi kastigimda acayip bir agri var,bu iki hareketi pes pese öneririm sana tabi seninde hosun agiderse

11. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    mr olympia birat daha siksan resmi kimin cektiginide bulacaksin :)

12. CENTAUR

CENTAUR Guest

Sivaslı yakın çevreni iyi araştır bence Mr. Olimpiya seni yakından tanıyan birisi, kimliğini gizliyor olabilir :lol: :D

13. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bak bu hic aklima gelmemeisti centaur....aloooo mr olympia söyle bakalim sen kimsinnnn.bence bahcivan kapici yada hizmetci...yok yavvv bu herifler gizemli cinayet romanlarinda oluoyrdu :):):)

14. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Beni hala tanıyamadın.Ben senin yıllardır görmediğin anaokul öğretmeninim. :lol:

Seninle ilgili bilgilerin tümü koyduğun resimin içinde saklı.Sadece bakmasını bileceksin.

Resimde oynama olsa burada ayrıca Oluşturma Yazılımı olarak ayrı bir satır yeralırdı.

15. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    ok simdi anladim.ama yinede helal olsun sahsen ben bulmazdim böyle tarih marih:):):)

16. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    tam bu noktada ben birşeyler söylemek istiyorum karasan :)

bilek güreşi yaptığım zamanlarda osman poyraz (belki tanıyanlar vardır. referans olması bakımından yazdım adını) hoca bana itici ve çekici kas gruplarının çalıştırılmasının yanlış olduğunu söylemişti.

bilek güreşi itme sporu, vücut geliştirme ise daha çok çekme ile alakalı demişti ve bileğimden omuzuma kadar olan o dönemki ağrımın nedeninin bu olduğunu söylemişti.

yani sivaslı ya verdiğin tavsiye ye istinaden söyledim bunları. osman hocanın bana söylediği bilek güreşi içindi.

itme ve çekme hareketlerini aynı programda uygulamak ne denli olur?

bak bende merak ettim şimdi :)

17. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    itici ve çekici kas grubu değil, itme ve çkme hareketi yazacaktım :) yanlış olmuş.

yazarken müzik dinlemek kafamı bulandırabiliyor bazen 8)

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bilek güreşinde sadece itme kuvveti uygulanması bence oldukça yanlış bir düşünce.
    Bİlek güreşinde içeri doğru sıkılan yumruk çekme hareketidir, güç sırttan çıkar, omuz yoluyla kola iletilir, omuz ile abanılarak itilir.
    Ancak sadece itme sporu değil.
    İtme-çekme olayı tartışılabilecek bir konu, dediğim şekilde çalışan bir çok insan var, ama senin dediğin gibi düşünenlerde vardır elbette Bukatto, deneyip kendimiz için doğru olanı bulmak lazım sanırım.

19. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben vücut geliştirmeye başlangıcımdan itibaren ilk 7-8 ay kadar; göğüs-biceps,sırt-triceps,omuz şeklinde haftada 4-5 gün olacak şekilde çalıştım. En büyük gelişmeleri ve kütle kazancını (20 kilo kadar) bu dönemde kaydettim. Bu yüzden göğüs-biceps ve sırt-triceps in yanlış olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca hazır yeri gelmişken belirteyim, bacak çalışmamanın da GH vs. konularında çok büyük kayıp yaratmadığını da düşünüyorum...

Sayfayı Paylaş