Bu nasıl bir vücut yapısı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Batuhan Yıldırım tarafından 31 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    iyi günler herkese. Öncelikle boyum 175 kilom 69 ve şaşırtıcı bir şekilde bel ölçüm( doğru ölçmeyi tam bilmesem de ne kadar farkla yanlış ölçebilirimki) 85. Omuzlarım 114cm( hemen çöp demeyin 107 ile başladım ve başladığımda 71 kiloydum) benim sorunum şu:
    Belim pek iri görünmüyor açıkçası omuzları çok etkilediğini düşünmüyorum bu nedenle fakat kocaman bir kafam var ve boynum biraz uzun(mantar gibi hissediyorum). Bu nedenle omuzlarım dar görünüyor, şimdi diyebilirsiniz 114 omuz geniş mi sığır? Hayır değil fakat benim omzumdan daha düşük ölçüye sahip arkadaşlar bile benden geniş omuzlu görünüyor(wtf). Eminim bu problemi yaşayan tecrübeli arkadaşlar vardır. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Devrik cümleler için şimdiden kusura bakmayın.

2. berk1905

berk1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    onların kafası küçüktür ve beli incedir eğer takıldığın noktalar bu ise. kafanın çok büyük olduğunu düşünüyor ve bunun omzunu küçük gösterdiğini düşünüyorsan bilemiyorum ama 85 cm bele 114 santim omuz çok küçük. küçük gözükmesi çok normal bence.
    spora devam et bir süre sonra omuzların geniş gelmeye başlar.

Batuhan Yıldırım bunu beğendi.
  3. Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Belim 82 idi 2 hafta önce çok daha iyi hissediyordum kendimi görüntü olarak, yorum için teşekkürler.

4. Agent47

Agent47 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Benim de omuzla ilgili bazı sorunlarım vardı. Daha cok posturle alakalı. Bana @SCHWARZXXL face pull önermişti,her antrenman sonrası yapılabilir demişti. Anlattığın soruna kısmen çözüm olabilir.

Batuhan Yıldırım bunu beğendi.
  5. Batuhan Yıldırım

Batuhan Yıldırım Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çok sağ ol dostum

Sayfayı Paylaş