Bu kombinasyon sizce nasıl?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve JessePinkman tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Online Oyun Ürünleri Satış Pazarlama
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar, 14 aydır bu sporu yapmaktayım. Daha önce suppelement kullandım. Ama ilk defa 4ünü bir arada kullanacağım. Forumda biraz araştırdım ama istediğim supplementleri bir arada bulamadım.

Boy: 1,83
    Kilo: 90

Muscletech Nitro-tech Hardcore
    Gaspari Superpump Max
    Gaspari AminoMax 8000
    Gaspari BCAA 6000

Yorumlarınızı bekliyorum.

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ürünleri aldın mı? Almadıysan superpump yerine başka bi pre-workout seçmen daha iyi olur. Superpump için artık bitti diyolar kullanan arkadaşlarım da hiç memnun değiller.

Muscletech de çok şişirme bi ürün. Tadı bence fena değil ama daha beğenen birini görmedim. Ona vericeğin parayla dymatize iso100 filan alabilirsin yada çok daha ucuza gaspari myofusion alabilirsin. Almadıysan biraz daha araştır derim. Kolay gelsin

JessePinkman bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Ben begenmedim kombinasyonu :

Muscletech Nitro-tech Hardcore (iso100 veya optimum)
    Gaspari Superpump Max ( Craze, assault, no xplode dururken superpumpin pek ismi gecmiyor)
    Gaspari AminoMax 8000
    Gaspari BCAA 6000 (Bu iki amino yerine aminox veya xtend alir lkeyfime bakarim)

4. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Merhaba, cevap için teşekkürler. Ürünleri almadım daha. SuperPump'ı daha önce kullandım daha sonrasında no xplode'da kullandım ikisi arasında pek bir fark yok gibi geldi. Onun için superpump'ı seçtim. Bu görüşünüzü düşüneceğim.

Protein tozunda söylediklerinize göre Muscletech'i bir kenara bıraktım, aslında şişirme bir ürün olduğunu sezmiştim nedense ama denemeyi düşünüyordum. Gaspari Myofusion'da şeker oranı yüksek diye duymuştum bi kaç kullanan arkadaşlarım vardı onlarında pek hoşuna gitmemişti. Dymatize iso100'ü ilk defa duydum hiç incelememiştim.

Merhaba, cevap için teşekkür ederim. Protein tozunda Optimumu kullanmıştım o yüzden daha farklı tatlar denemek istedim, yukarıdaki arkadaşın dediğine göre Dymatize iso 100 alıcağım gibi görünüyor :) Performans arttırıcıda sanırım yine No Xplode alıcağım bu dediklerinize göre. Aslında bir arkadaşım da şöyle bir şey dedi Amino ya da Bcaa al ikisini aynı anda almana gerek yok dedi bu beni düşündürdü, ne yapmalıyım sizce. teşekkürler.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Tek urun olarak xtend veya aminox yeterli olacaktir.

6. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Bütçe sıkıntım olduğu için ürün fiyatları yüksek geldi. Sanırım ayrı ayrı alacağım. Cevap için teşekkürler.

7. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Umarım fiyatları yanlış hatırlamıyorumdur :)

Nitrotech 4lbs 170lira
    Superpump max 40 servis 75lira
    aminomax 325 tablet 70lira
    bcaa 180 table 50 lira
    375 lira

Bunların yerine

dymatize iso100 5lbs 180 lira
    mp assault 30 servis 90 lira
    Xtend 30servis 90lira yada bsn aminox 30servis 80lira
    350-360 lira

İbrahim abinin dediği gibi böyle daha faydalı olucaktır. İstiyosan daha ucuz bi protein tozuna da yönelebilirsin. Sonuçta protein tozu bi mucize bekleme arada fark olmicaktır, beslenme açığını kapatırsın ancak ama sen bilirsin tabi. Umarım yardımcı olmuşumdur

JessePinkman ve (silinen üye bunu beğendi.
  8. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Teşekkürler, söyledikleriniz yardımcı oldu gerçekten. Protein tozunun içerisinde diğer tozlara göre daha fazla bcaa mevcut onun için bcaa almayacağım. Akibetinde şu şekilde kombinasyon yapacağım.

dymatize iso100 5lbs 182tl
    mp assault 736gr 99tl
    gaspari aminomax8000 325 tablet 73tl

toplamda 354tl

Aminoyuda şu nedenden dolayı seçiyorum içerisinde 325 tablet olduğundan dolayı haftada 4 gün spor yapıyorum 6 önce 6 sonra tüktetince. yaklaşık 7 hafta gibi bir süre içerisinde bitecektir. Sizin önerdiğiniz ürüne bakarsak kullanım şeklini nasıl yapacağım bilmiyorum? Ürün aminomaxa göre daha erken bitecek galiba? teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:31 ----------

Evet, ürünleri aldım 4 hafta sonra tekrar detaylı bilgi vereceğim değişimde.

Aldığım ürünler;
    dymatize iso100 5lbs 182tl
    mp assault 736gr 99tl
    gaspari aminomax8000 325 tablet 73tl

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Dükkana gidip alırsan 3 5 lira oynicaktır site fiyatları yüksek oluyo herzaman :) xtendi ant öncesi, sonrası ve sırasında istediğin gibi kullanabilirsin. Ama intra workout olarak geçtiği için tavsiye edilen kullanım şekli antrenman sırasında (set arasında yada ant sonuna doğru) içmektir. 30 servis ürün haftada 4 kullanırsan bu da 7 hafta gidiyo. Tablet sayısı kafanı karıştırmasın aminomaxin kullanımını bilmiyorum 6 önce 6 sonra fazla olabilir bi araştır derim. Ayrıca protein tozunun içindeki bcaa yı glutamini filan sayma çoğu zaman yalan oluyo onlar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:43 ----------

Geç kalmışız :) hayırlı olsun umarım faydasını görürsün. Kolay gelsin

JessePinkman bunu beğendi.
  10. JessePinkman

JessePinkman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Az zamanla kaçırmışız :) Neyse Aminomax bitince o ürünü alırım artık, hem değişiklik olur :) Ayrıca bu ürünleri gittigidiyor üzerinden almıştım dükkan ismi vermiyim, 4 adetde hediye verdiler. Neyse artık, ilgilendiğin için teşekkür ederim :)

kratos1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş