Bu kadar kilo vermek yeterlimi ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Erenceelik tarafından 25 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Erenceelik

Erenceelik Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar merhaba yaklasik 2 ay once fitnesse basladim yağ yakicininda etkisiyle iyide bir kilo verdim. Salonda tartıldım ve 66 olduğum çıktı. Bi vucut gelistirmeci abim çok zayifsin göbegini tahmin edebiliyorum kilo alman lazim diyor. Benimde göbek sarkıyor yani salondaki baska bi abi ise sein kilonda birsey yok mekik cekmiyorsun istersen incecik ol mekik cekmedigin surece o gobek sarkacak dedi. Hoca bugun agırlık antrenmanina baslatti kardioyu birakip. Sizce denildiği gibi bu kadar kilo yeter mekik cekip gobegi duzlestirmemmi lazim ? Normal diyet listesinden cikip beslenme listesi bulmam lazim kendime onuda hoca vermedi. Bilen biri lutfen acil bi yazabilirmi ?

2. outlawdrr

outlawdrr Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Aşçı
    mekik çekmediğin sürece o göbek sarkacak diyen adamdan uzak dur ve buna benzer insanlardan kesinlikle tavsiye alma.
    günlük kalori ihtiyacını hesaplayıp 300-500 bandında azalttıktan sonra ağırlık antrenmanı ve kardiyo yapman lazım. şekerden uzak dur ve tavsiyem Intermittent Fasting'i araştır.

3. Erenceelik

Erenceelik Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Yorumun için çok teşekkür ederim hoca yarim saat kardio yaptiriyor onceleri sadece kardio giriyordum ve 300-350 kalori yakiyorum suan yarjm saat yaptigim icin 200 kalori flan yakiyorum

Sayfayı Paylaş